Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti mit gondoltok erről? Többi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok erről? Többi lent

Figyelt kérdés
Szóval van egy közös ismerősünk és általa ismertem meg. Majd egy közös bulin beszélgettünk és mindenhova követett és előre engedett mindenhol szóval udvarias volt. Utána másnap rámírt hogy milyen csinos szép okos vagyok.Később csak azt kérdezte hogy mit csinálok stb. De elhívott randira de én nem akartam menni. Nem tetszik de nem akarom megbántani.Később írta hogy ő most elöszr szerelmes... Szerintetek mit mondjak neki amivel nem bántom meg???

2017. okt. 29. 19:37
 1/2 Modeler ***** válasza:
Megválaszoltad már a kérdésedben. Nem szereted. Mond meg neki, hogy ha akar maradjatok barátok, ha többet nem akarsz kihozni belőle.
2017. okt. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2017. okt. 29. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!