Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem megy az őszinteség. Mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem megy az őszinteség. Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Sajnos vagy nem sajnos, nem nagyon voltam még randin (voltak már pár hónapos kapcsolataim, de azok vagy a neten kezdődtek, vagy osztálytárssal volt), és ha lettek is volna, félek, hogy nem tudtam volna önmagamat adni. Mindez azért van véleményem szerint, mert olyan dolgokat szeretek/csinálok, vagy olyan véleményem van bizonyos dolgokról, amik unalmasak, vagy gyerekesek, vagy mondjuk világnézetbeli különbségből adódóan máris unszimpatikussá tesz a lány számára. Ilyenek például:

- hobbijaim: elektronikus zenekészítés, gokartozás, PC-játékok

- rasszista vagyok, nem bírom ezt a kamu liberalizmust a dolgaival együtt

- kedvenc filmjeim a Transformers- és Marvel-filmek

- elektronikus zenét hallgatok

- mivel nem iszok alkoholt, nem járok bulizni (mindegy, hogy miért, de nem is fogok), ezért nincsenek ivós, bulizós történeteim, amit megoszthatnék a lánnyal.

18F



2016. szept. 30. 16:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ezekkel semmi baj nincs, nem tennének unszimpatikussá, maximum a rasszistaság, mert én pont hogy ez ellen vagyok, de biztos van lány, aki úgy gondolkodik erről mint te.

Persze akkor mem zavarna, ha nem tennél elöttem rasszista megjegyzéseket, és nem hoznád szóba a dolgot, de lehet hosszútávon nem műkődne.

Ami még zavarhat az a PC játékok, de ilyeneket én is nyomok, nekem csak az lenne baj, ha folyton azt nyomnád, vagy ha megkérdezem,hogy talizunk-e, emiatt nem jönnél el.

Szerintem ezek nem unalmasak és nem gyerekesek.

Bulis sztorikat meg nem kell mesélned, ebben sincs semmi. Lehet másról is beszélgetni.

2016. okt. 1. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Még annyit, hogy szerintem aranyos, ha egy fiú gyerekes, de persze csak addig, amíg lehet vele komolyan is beszélni. :D
2016. okt. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát szabadidőmben sokat játszok, de amíg voltak kapcsolataim, akkor mindig a lány volt előtérben, szóval emiatt nem lenne gond. Rasszista megjegyzéseket nem tennék a lány előtt, meg nem is hoznám fel a témát.
2016. okt. 1. 11:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!