Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem bírom sokáig, ti mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem bírom sokáig, ti mit csinálnátok?

Figyelt kérdés

Lényeg hogy nem tartozom a jól kinéző, helyes fiúk körébe. Pedig mindent megtettem,annak érdekében hogy jól nézek ki. Mégsem érzem magam jól a bőrömben.

És úgy veszem észre,hogy a másik nem körében sem vagyok olyan népszerű, mint a többi korombeli tizenéves kamasz.Tudom nem kéne ezért enni magam.De azért mégis csak több önbizalmam lenne akkor, ha

egy kicsit bele kostolhatnák abba, hogy milyen menő srácnak lenni.Fiatal vagyok még ahhoz, hogy azt mongyam sose lesz barátnőm,de mégis úgy érzem hogy reménytelen.A lányoknál nem merek kezdeményezni, pont azért amit az imént leírtam.


Próbálok sportolni,mással foglalkozni.De valahogy nem vagyok boldog.Nem vagyok depreszios, de már probálkoztam az öngyilkosságal. Tudom csak egy hülye kis senki vagyok.Mit tegyek, hogy végre boldog legyek ?



2017. okt. 28. 23:34
 1/3 A kérdező kommentje:
14/f bocs lemaradt..
2017. okt. 28. 23:39
 2/3 anonim válasza:
29%
Már nem azért de a szüleid hol vannak !!!???
2017. okt. 28. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
Ha sokat beszélsz az osztályodban a fiúkkal, sokat vagy velük akkor általában jobban felfigyelnek rád a lányok. A külsőd meg úgyis változik. Amúgy szerintem kicsit depresziós vagy, ha a halálról gondolkoc.
2017. okt. 29. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!