Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan kéne elhóditanom egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kéne elhóditanom egy olyan lányt akinek nem tetszek de én szerelmes vagyok belé (igen szerelem). De nem tudja, hogy szerelmes vagyok belé. Mit kéne csinálnom?

Figyelt kérdés
16/f
2017. okt. 26. 08:58
 1/3 anonim ***** válasza:
25%
Mindegy mit csinálsz, nem lesztek egy pár soha.
2017. okt. 26. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 tizen válasza:
63%
szerintem azért még megpróbálhatod kideríteni, hogy ha udvarolnál neki, megváltoznának-e az érzései. de ha nem, akkor tényleg ne erőltesd...
2017. okt. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szerintem beszélgess vele minél többet, keresd a társaság, lehet hogy egszer csak ő is elkezd érdeklődni irántad. Ne add fel :)
2017. nov. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!