Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nincs egy olyan lány,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs egy olyan lány, akibe igazán szerelmes lehetnék?

Figyelt kérdés
Személy szerint egy olyan lányra gondolok, akivel szinte kitaláljuk egymás gondolait. Egy az értékrendünk. Tudjuk azt, hogy mi szükséges a másiknak. Vágyunk egymásra. Tudni akarjuk, hogy mi zajlik a másikban. Érzékeltetni azt, hogy szeretjük, illetve hogy bármit meg is tennénk a másik félért. Vajon rátalálok valaha arra a lányra? 20/F

2017. aug. 3. 23:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne találnál? Még csak 20 éves vagy. Én sem adom fel, pedig nekem szerintem nehezebb lesz
2017. aug. 3. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Mert meleg vagy.
2017. aug. 4. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Bő a szókincsed barátom 😀
2017. aug. 4. 00:57
 4/5 anonim ***** válasza:
Azért,mert ezt barátságnak hivjak. Nagyon keves embernek adatik ez meg szerelem teren is. De ha te erre vagysz,egyszer ugyis elered.Szurkolok;)
2017. aug. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Talán még nem találtad meg az igazit :)//a jóra néha várni kell de érdemes 17L
2017. aug. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!