Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerelmes belém egy hatodikos...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes belém egy hatodikos mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tehát én tizedikes vagyok és bejelölt a volt sulimból egy hatodikos csaj. Beszélgettünk és elhívott találkozni meg írta hogy cuki és kedves vagyok meg hpgy megkedvelt. Nekem ebből az jött le hogy valószínűleg szerelmes és járni akarna. De még csak 11 vagy 12 könyörgöm. Mit mondjak neki? Barákozni rendben de nem szeretnék vele járni. Amugy is van kiszemeltem aki magam kora beli. Aki,segít ezer hála.

2017. szept. 10. 20:28
 1/5 anonim ***** válasza:
5%

Én is kedvellek és akarok veled járni :3

6-odikos fiú vagyok, privibe küldöm féjszem :3

2017. szept. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
58%

Nehéz ügy de nézzük.

Ne haragudj de van már egy barátnőm és ő nem nézné jó szemmel ha találkoznék más lánnyal.

ne haragudj szimpatikus vagy de nagyon fiatal vagy számomra.

Ne haragudj de a tanulásra szeretnék koncentrálni és nagyon kevés szabad időm van mellete

2017. szept. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Legyél vele őszinte, de azért kíméletes, és lehetőleg próbáld meg ezt személyesen, négy szem közt megbeszélni!
2017. szept. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem az igazat mondod, hanem csak valami kifogást keresel, csúnyán kiszúrsz a lánnyal, mert azt hiszi, hogy amúgy lenne nálad esélyed, és így jóval később lesz túl az egészen.
2017. szept. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :D ment a zöld kéz :)
2017. szept. 11. 00:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!