Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért kellenek a k*rvákk a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kellenek a k*rvákk a fiúknak?

Figyelt kérdés

Miért jöttök velük össze? Mit szerettek bennük? Mi az ami megfog titeket bennük? Valaki elmagyaráznà ezt nekem?

16/l



2017. okt. 17. 22:14
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Én azokat a ribizliket nagyívbe kerülöm. :)
2017. okt. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:
Nekem nem kellenek.
2017. okt. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Miért mindig általánosítanak a lányok az ilyen kérdéseknél? És miért csak a kérdezettek ellentétjei válaszolnak? Egybknt meg gondolom azért mert k*rvák, kinnt van mindenük, könnyen kaphatóak, stb. De mondom ne általánosítsatok már mert rohadtul idegesítő.
2017. okt. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Ez általánosítás, én személy szerint ha lehet elkerülöm az ilyeneket amilyen messziről csak lehet. Ami nem nehéz, mert ez elsőre látszik - a primitívebb és/vagy éretlen lányok ilyenek, amit nem nehéz észrevenni. 19f
2017. okt. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Jöjjön velük össze a halál!

Én a k**vákkban is csak a fa**om szeretem :D

Remélem soha semmi nem fog meg egyikben sem, nincs kedvem nemibeteggondozóba járni :D

Apa majd elmagyarázza neked a mágnest! Jó lesz úgy?

2017. okt. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Nekem te kellesz, kérdező.
2017. okt. 24. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
#16 nekem is kellesz*_*
2017. okt. 24. 18:18
 18/18 anonim ***** válasza:
Ohh, pirulok menten. :D
2017. okt. 25. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!