Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért kellenek a k*rvákk a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kellenek a k*rvákk a fiúknak?

Figyelt kérdés

Miért jöttök velük össze? Mit szerettek bennük? Mi az ami megfog titeket bennük? Valaki elmagyaráznà ezt nekem?

16/l



2017. okt. 17. 22:14
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
K*rvák* sry
2017. okt. 17. 22:15
 2/18 anonim ***** válasza:
72%
Nekem nem kellenek. Igaz, a fiúkorból már kinőttem, de akkor sem kellettek.
2017. okt. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
64%

1) csak b@$zni akarnak 1x

2) sokat akarnak b@$zni

3) egy igazai selejt az osszes es kanos szarok es nem birnak felszedni egy normalis csajt

2017. okt. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
84%

Inkább egy ilyen lányt döngessenek, mint egy naivka lánynak (aki perspektiv személyiség csak tapasztalatlan és kapcsolatra vágyik) vegyék el a szűzességét aztán meg dobják.


De am azért mert álltalában csak szexre vágynak. És ezt könnyebben megkapják az ilyen lányoktól. Nem kell értük sokat küzdeni.

2017. okt. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

a gyenge személyiségű fiúk szoktak össze jönni velük.

egyszer kosarazták őket utánameg 'fájdalom' mentesebb megdugni egy könnyű csajt

2017. okt. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
Aki normális kapcsolatot szeretne, az úgyse fogja keresni riherongyok társaságát. Csak azok, akik csak b...ni akarnak VAGY akiknek soha nincs sikerük a lányoknál, ezért olyanokkal próbálkoznak, akik pénzért/tárgyért hajlandóak bármire.
2017. okt. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Én 17 éves srác vagyok, és annak ellenére, hogy "fel tudnék szedni bármilyen normális csajt" (Egy férfi nem "SZED FEL" csajt, de mindegy is) inkább alakítanék ki ilyen idősen szexkapcsolatot, mintsem működtetnék pár hónapig egy tiniszerelmeken alapuló f@3zságot. Ilyen korban nem igazán az a lényeg, hogy minél romantikusabb, harmonikusabb kapcsolatokat hozzunk létre lányokkal, hanem inkább a szex körül "forog a világ", ha lehet ilyen szófordulattal élni.
2017. okt. 17. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Én se a riban.cokat keresek. Csak hát sajna legtöbb ember nem férfi. Ezt vésd a fejedbe.
2017. okt. 18. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
71%
Ugyanez a kérdés reverse, hogy miért kellenek k**sögök a lányoknak
2017. okt. 18. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Nem jövök olyanokkal össze, de aki így leszólja a másikat kétlem hogy jobb lenne..
2017. okt. 18. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!