Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan tudnék barátnőt "szerez...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék barátnőt "szerezni" magamnak?

Figyelt kérdés
Azt se tudom hogy álljak neki. Elgondolkodtam hogy kéne egy barátnő aki tényleg szívből szeret, nem agyonsminkelt(Inkább azt mondom hogy nem is kell smink főleg hogy a saját korcsoportomból kéne barátnő), kitárja az érzéseit és nem titkolózik stb... Úgy tényleg meghallgatnám, elvinném pár helyre olykor(Természetesen nem olyanba hogy elmegyünk pl. a McDonalds-ba megeszünk egy-egy hamburgert és köszönünk is el, hanem szórakozóhelyekre.), ha fázik átölelném vagy ráadnám a pulcsimat/dzsekimet, szóval nagyjából megvan hogy mit akarnék gondolom.. Viszont van egy hátránya is ennek számomra: nem vagyok túl beszédes típus inkább csendes így ez picit hátrányt jelent ismerkedésnél.. Valami ötlet hogy kezdjek bele az egészbe?

2017. okt. 17. 18:09
1 2
 11/11 anonim válasza:
Hát nem tudok tanácsot adni,de már most irigylem a csajt🤔
2018. júl. 9. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!