Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan tudnék barátnőt "szerez...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék barátnőt "szerezni" magamnak?

Figyelt kérdés
Azt se tudom hogy álljak neki. Elgondolkodtam hogy kéne egy barátnő aki tényleg szívből szeret, nem agyonsminkelt(Inkább azt mondom hogy nem is kell smink főleg hogy a saját korcsoportomból kéne barátnő), kitárja az érzéseit és nem titkolózik stb... Úgy tényleg meghallgatnám, elvinném pár helyre olykor(Természetesen nem olyanba hogy elmegyünk pl. a McDonalds-ba megeszünk egy-egy hamburgert és köszönünk is el, hanem szórakozóhelyekre.), ha fázik átölelném vagy ráadnám a pulcsimat/dzsekimet, szóval nagyjából megvan hogy mit akarnék gondolom.. Viszont van egy hátránya is ennek számomra: nem vagyok túl beszédes típus inkább csendes így ez picit hátrányt jelent ismerkedésnél.. Valami ötlet hogy kezdjek bele az egészbe?

2017. okt. 17. 18:09
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
UI.: 14/F
2017. okt. 17. 18:13
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem még ráérsz! ;)
2017. okt. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Én is így vagyok vele inkább, de azért a kérdésre még várom a válaszokat.
2017. okt. 17. 18:57
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
A válasz egyszerű:ismerkedj,bulizz,flörtölj.stb.
2017. okt. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is így vagyok....szeretnék egy lányt már...egy volt már és elveszítettem, de nagyon fájt és szeretném a lyukat betömni!
2017. okt. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
#4 Épp ezt kérdezném, hogyan kezdjek neki egy ismerkedésnek?
2017. okt. 17. 19:24
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Önbizalommal+bátorsággal. Máshogy nem fog menni.

Ha ez meg van mégy humoros, udvarias, hagyd a lányt is szóhoz jutni, utána meg egyszerűen beszélgessetek, add magad. Ennyi.

(ebből igazából csak az első a nehéz)

2017. okt. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
100%

Szia. Én ugyanebben a helyzetben voltam, csak én lány vagyok. Elmesélek valamit.

Én is ugyanerre vágytam, hogy szerezzek egy olyan partnert, akivel minden jó és minden jó. Én olyasfajta voltam, hogy nem nagyon barátkoztam, meg volt a magam kis világa. Az osztály egyik csöndes fele voltam (másodikban), mikor rám írt egy végzős fiú. Csak beszélgetésnek indult, még emlékszem rá, hogy azt írta, hogy nem e engem látott egy üzlet előtt hétfő délután négykor. És valóban ott voltam délután négykor annál az üzletnél és én észre sem vettem őt. Elárulom azt is, hogy ő volt a suli egyik hímringyója akkoriban, minden lány jól jött neki valamiben én meg, hogy őszinte legyek, nem nagyon kedveltem a társaságát, de beadtam a derekam és egyszer bementem hamarabb suliba és találkoztunk csöngetés előtt fél órával. Nem tudtam szóhoz jutni. Nagyon helyes volt és nem csodáltam, hogy minden lány megadta neki magát. Sokáig beszélgettünk neten, de kimenni nem mindig mentünk ki. Sőt, talán kettőször találkoztunk suli kezdése előtt. Aztán össze vesztünk valami baromságon. Egy évére rá harmadik voltam mikor újra rám írt, hogy találkozni akar velem. Azt mondta, akkor, hogy már megváltozott és, hogy azóta is csak velem akarna lenni. Nem hittem neki, nagyon mérges voltam rá, de megint be adtam a derekam és kimentem vele. tényleg megváltozott. Csak az anyumnak nem igazán tetszett. Mert melyik anyukának tetszene egy olyan srác, aki tele van tetoválásokkal 19 éves a lánya meg csak 16. Hát nem csodálkoztam, hogy el tiltott tőle. De képzeld el. Rá fél vére meg anyut meggyőztem, hogy nekem tényleg tetszik ez a fiú, mert a végére tényleg megtetszett és újból elkezdtünk kijárni és azóta is együtt vagyunk lassan két éve.

Ezt azrt meséltem el, mert én is ugyanilyen lány voltam, mint te fiú és mégis megtaláltam magamnak a megfelelő párt. Én megváltoztattam őt, már senki más nem kell neki, csak én. Ő meg engem változtatott meg és sok önbizalmat adott.

Ha ennyire szerelmet szeretnél és tényleg vársz rá, akkor úgy az életedbe csöppen, hogy észre sem fogod venni, de nem lehet erőltetni, mert abból soha semmi jó nem sülne ki belőle. Várd meg a megfelelő pillanatot, várd ki és egyszer majd a véletlen meghozza a szerelmet :)

2017. okt. 18. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ehh, köszönöm a válaszokat! ^-^
2017. okt. 18. 19:12
 10/11 Nemtudom678 válasza:
Szerintem add magadat és mindig konkrétan egy lány legyen a kiszemelt, ne egyszerre 5 lánnyal ismerkedj. Legyél közvetlen is, bár ez kicsit embertől függő
2017. dec. 7. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!