Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan tudnék barátnőt szerezn...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék barátnőt szerezni? A többi lent

Figyelt kérdés
16 éves fíú vagyok és aki eddig szóba jött vagy én csesztem el vagy ő hagyott ott nagyon kis városba lakok és így nehéz bulikba nem nagyon szoktam járni és egy kicsit nehezzen barátkozok és már nagyon rossz a haveroknak is már van barátnőjük és íhy már kevesebbet találkozunk és kezdem egyedül érezni magam ha valaki tud valami tanácsot adni azt előre is köszönöm

2017. jún. 27. 23:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Elöszőr is nem kell szarul érezd magad emiatt. 16 vagy. Bőven elötted van még az élet. Azt is sz@rd le ha emiatt cikiznek.

A másik, hogy nem feltétlen buliba kell keresni lányt.

Légy türelemmel. Keress valami társasági sportot, tanulj és hidd el...előbb vagy utóbb jönni fog vagy találsz valakit. Tényleg ne érezd emiatt szarul magad. Mi a te korodba atlétikáztunk, moziba meg ilyen helyekre jártunk. Misem vittük túlzásba és megérte. Olyan helyes lányt találtam 1-2 évre rá aki megváltoztatta az életem

2017. jún. 28. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
a jóra mindi várni kell :) 16L
2017. jún. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha ez neked enyire fontos és nem egy életre tervezel kapcsolatot felnézhetsz Tindere de ha komolyabbat keresel vagy légy türelemel vagy nézz fel pl.: Elit társra l, vagy valami igényesoldara de szerintem ez 16 éves korban nem egy létszügségleti dolog
2017. jún. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Itt vagyok én is tesó.

Ilyen korban kell 1 barátnő,de nem ilyenkor kell elköteleződni,ki kell magad élni előtte.

Ha ennyire szeretnél 1 barátnőt,akkor neked kell megtenned az első lépést.

De nem feltétlen ilyen korban fogod megtalálni életed szerelmét

2017. jún. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!