Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Így hogyan tudnék barátnőt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így hogyan tudnék barátnőt szerezni?

Figyelt kérdés
Sziasztok, tudom-tudom tele van a gyk az ilyen kérdésekkel:'D Szóval az lenne a kérdésem, hogy már 2 éve nem volt barátnőm, és hogy őszinte legyek, már hiányzik az a szerelmes állapot:D DE a baj ott kezdődik, hogy nem találok egy olyan lányt sem, akihez érdemes lenne odamenni, mivel mindenhol csak az ugyanúgy kinéző tömeglányokat látom, amik egyáltalán nem érdekelnek, 1-2x láttam olyan lányt, aki pont az esetem, tök aranyosnak tűnt, de volt barátja..xd Fura ízlésem van, mivel a többi fiúval ellentétben nekem a vékony, alacsony, deszka, természetes (max egy nagyon kevés smink) lányok jönnek be.. tisztelet a kivételnek. Szoktam eljárni bulizni, vagy csak beülni valahová, de ott is mindig ugyanolyan lányok vannak... már kezdek lemondani arról, hogy eltűntek a számomra szép lányok. Nincs valaki ugyanígy vele, mint én?:D 17/F

2017. júl. 10. 21:58
 1/8 anonim ***** válasza:

Hat nekem még sosem volt barátnőm mert itt ahol élek egy normális csaj sincs....

17f

2017. júl. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Rosszfele keresgelsz biztos 17L
2017. júl. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is hasonló cipőben járok, csak mondjuk nekem másfél éve nincsenek kapcsolataim lányokkal. Igaz, egyszer próbálkoztam, de kiderült, hogy van barátja. Szerintem az információhiány miatt van az, hogy a legtöbb nőt tömeglánynak nézzük. Szép lányok meg mindenhol vannak, csak jobban körbe kell nézni, viszont ha te ennyire válogatós vagy, akkor ez van :-)
2017. júl. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Lehet túl nagyok az igényeim... nem tudom:D
2017. júl. 10. 22:22
 5/8 anonim ***** válasza:
Én alacsony(150cm) és deszka vagyok, sminkelni meg nem szoktam :D 16/l
2017. júl. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Tökre engem írtál le. :D 14/L

Mondjuk.. En 165 cm vagyok, es az nem tudnom hogy alacsonynak számít e. :D

2017. júl. 11. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Heh, neked már volt barátnőd... 17f
2017. júl. 11. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Biztos megfogod találni a neked megfelelő lányt! :) Nyugi, még nagyon fiatal vagy amúgy is. És feldobtad a napom, mert manapság csak azt látom, hogy a te korodbeli srácok arra mennek, hogy szétlegyen a csaj feje sminkelve...én 21 évesen nem sminkelem magam annyira mint egy 13 éves...

türelem barátnőt terem! :D

2017. aug. 31. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!