Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálhatnék?

Figyelt kérdés
18 éves fiú vagyok, és szeretnék egy barátnőt. De nem vagyok annyira szép, se közösségi ember. Gondolkoztam azon, hogy ha a buszon/koliban/egyetemen megtetszik egy lány, ahoz odamegyek beszélgetni, de nem is tudnék neki mit mondani. Bulizni nem járok, így az a lehetőség kilőve.
2017. okt. 12. 20:03
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Ha állásinterjúra mész akkor se szoktál beszélni? Vagy mikor felvételi volt szóbelin nem mondtál semmilyen szót?


Állásinterjún munkát akartál szerezni. Ezért elmondtad, hogy ez meg az vagyok ezt meg azt fogom csinálni

Szóbelin, meg be akartál kerülni a suliba.. Ott téged kérdeztek.. ott nem neked kellett kitalálni valami történetet

2017. okt. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Szóbeli érettségin voltam, de ott nem megismerni kellett a tanárokat, hanem az adott témáról beszélni :D
2017. okt. 14. 17:37
 13/15 anonim ***** válasza:

Na ugyan ugy kell beszelgetni egy csajjal ha fel akarod szedni


Téma: füzd be a csajt


Addig szenvedsz még fel nem szetted

Szobelin addig szenvedtel amig felnem vettek


De ha itt sirsz gyakorin akkor inkabb ne is csajozzal

2017. okt. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Nem mindig válik be a "Menj oda és szedd fel" módszer.

Ápolt vagyok, társasági ember, nem is vagyok bunkó. Többször is volt már olyan, hogy odamentem egy lányhoz és egyből lekoptatott. Nem volt barátja, mert utánanéztem.

Ez volt a párbeszéd a suli büfében.

-Szia! Meghívhatnálak egy kávéra?

-Igen persze!

*megvettem a kávét*

*megitta*

-Kösz! Szia!

Mondom oké


Már egy válaszoló kifejtette egy másik kérdésnél, hogy ő miért nem szeret odamenni lányokhoz.

"Nem fogok lemenni kutyába, könyörögni neki, hogy vegye ki ki azt a fülhallgatót a füléből."

És ebben igaza is van, mert az utcán általában be van dugva a fülük, az meg érdekes szituáció lenne hogy "Hallod vedd má' ki!"

2017. okt. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ha ott van a füles a fülükben ilyenkor kell felrugni :D
2017. okt. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!