Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálhatnék?

Figyelt kérdés
18 éves fiú vagyok, és szeretnék egy barátnőt. De nem vagyok annyira szép, se közösségi ember. Gondolkoztam azon, hogy ha a buszon/koliban/egyetemen megtetszik egy lány, ahoz odamegyek beszélgetni, de nem is tudnék neki mit mondani. Bulizni nem járok, így az a lehetőség kilőve.
2017. okt. 12. 20:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Próbálkozz interneten.
2017. okt. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Az interneten peldaul hol?
2017. okt. 12. 21:20
 3/15 anonim ***** válasza:
Ne próbálkozz interneten mert ott csak azok a nyomorékok szoktak aki annyira élettelenek, hogy nem mernek oda menni egy lányhoz aki tetszik és beszélgetni vele..
2017. okt. 13. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Én is úgy vagyok, szóval lehet, hogy jó lenne. Az utcán például semmit nem tudnék mondani egy lánynak.
2017. okt. 13. 10:27
 5/15 anonim ***** válasza:

Mert gyökér vagy... miert mesz oda hozzá? Hogy befüzzed... akkor mit kell csinalni megismerni.. pl. Mi a neved.. hopsz mar tudod is a nevet ha illedelmes vagy akkor megkerdezed h bejelolheted e facebookon es bejelolod ott tudsz neki irogatni szia mizu stb.. de ha okos vagy akkor el is hivod randira... pl. Bocsi most sietnem kell a suliba utana nincs kedved talizni setalgatni meginni valamit? Ha igent mondd akkor meg fogod magad es elmesz vele setalgatni es kozbe ugy is fogtok valamirol beszelni szoval az mindegy.. kimutattod neki hogy bejossz neki dicséred kérdezgetted errol arrol es ha kapod vissza a jo jeleket akkor a randi vegen megcsokolod es utana otthon beszelgetsz vele messengeren ha meg ott kioffol igy jartal jon a kovi...


Interneten meg: szia szia mizu semmi vld semmi... nem is lattod hogy nez ki hogy viselkedik meg h te egyutt tudnal e lenni vele...

2017. okt. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Ezzel csak az a baj, hogy tényleg nem tudnék mit mondani nekik. Meg nem is nézek ki olyan jól, úgyhogy nem hinném, hogy sok esélyem lenne.
2017. okt. 13. 16:34
 7/15 anonim ***** válasza:
Hát akkor meg miért akarsz barátnőt ha annyi önbizalmad nincs mint egy pohár tejnek? Egyedül fogsz meghalni, az tök mindegy hogy nézel ki legyél ápolt azt helló..
2017. okt. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Es megis mit mondhatnek egy teljesen ismeretlen lanynak?
2017. okt. 13. 23:36
 9/15 anonim ***** válasza:
Leirtam már... Mi a célod: BARÁTNŐ... Cél eléréséhez való eszközök: CSAJ.
2017. okt. 14. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Igen, de egyszerűen nem tudnék mit mondani nekik. Csak csönd lenne valószínűleg.
2017. okt. 14. 10:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!