Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 14-15 éves lányok! Ilyen a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14-15 éves lányok! Ilyen a jellemem. Miért utál minden lány?

Figyelt kérdés
Szia! 14 éves fiu vagyok.Novemberben leszek 15^^ És barátnőt keresek. Hadd meséljek magamról, hogy legyen támpondtod eldönteni, hogy milyen is vagyok. Elég értelmesnek tartom magmam. A szüleim tudósok, így az első könyvemet 5 évesen olvastam ki. Freud: Pszichoanalízise A második Stephen Hawkingtől: A világegyetem dióhékban, és Az idő rövid története. 5ös tanuló vagyok.Ezek miatt eddig mindenkivel volt szerencsém megtalálni a közös hangot. :D Mindig is érdekelt a fizika, és a biológia. A középkori irodalom a kedvencem.^^ (Párszor írtam is verset) A középkori irodalombol a cifra fogalmazás a kedvencem, mint shakespeare vagy Descartes filozófus. De régebbről: Arisztotelész, Szokrátész És az egyéb filozófusok.Szerintem elég választékosan beszélek. Mondjuk ez a beszélgető partnerem szintjétől és stílusátol függ. Ahogyan beszél én is felveszem azt a stílust és megfelelően megpróbálok helyesen felelni. :D Igaz barátom 1 van, mert nagyon megválogatom. De haverjaim és kamubarátaim kismillió van elég jó emberismerő vagyok élőben. :) Tanácsokért is mindig hozzám jönnek, de nem nagyon tudok barátnőt találni. Senkinek sem tetszik a jellemem. Azt mondják olyan vagyok mint egy öregember, pedig egész vitalikus vagyok csak kissé hidegvérű ami sok lányt zavar... Amatőr színész is vagyok hobby ként. Persze van amikor én is nagyon feltüzelem magam. Szeretek vitatkozni. Már nem veszekedni hanem értelmesen megvitatni a dolgokat. De amikor harcra kerül a sor akkor is feltüzelődöm egy pöppet, persze csak akkor ha komoly az ellenfél. De megtanultam kontrol alatt tartani az érzelmeim és az érzéseim. Szeretem A popot általában a mostani zenéket, vagy mix és/vagy válogatásokat.A rockot is szeretem, de a régi zenék is kedvemrevalóak, mint Bikini,Edda, Rapublic, Máté Péter, és a hasonlók.. Persze szeretem a filmzenét és a Klasszikusokat, mint Mozart, Bach, Beethoven, Chopin, Vivaldi és a többi... :D Hangulattól függően! Szeretem a filmeket , Akció, dráma,romantikus,humoros,horror,És szeretem még az animéket,de nem zombi módra. és ezek keverékei :D Van pár youtuber akit kedvelek, mint Zsozeatya, Owenmckendry,Dancsó Péter, Radics Peti...stb 10 éve harcművész vagyok. Szeretem a sportokat. Sokat kipróbáltam és játszottam, mint kézilabda, úszás, ping-pong, tenisz, foci..stb fekete hajú gesztenyebarna szemű 167 cm 50 kiló Súlyfelesleg nincs. :D Az öltözködésem: Elegáns. Általában ez helytől, időtől, és alkalomtól függ.Előzékeny és udvarias vagyok, empatikus és melegszívű. ^^ Ha valamit észrevettetek ami nem annyira előnyös akkor írjátok nyugodtan! Nem sértődök meg nem olyan vagyok, írj bátran! ^^ Ha nem akarsz, akkor is megtiszteltél ez írásom elolvasásával! Előre is köszönöm a válaszotokat!^^

2017. okt. 6. 21:49
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
76%

Nekem borzasztóan cringey vagy. Plusz el nem tudom mondani, hogy mennyire kiakadtam hogy Descartes-t szerinted a középkorban élt :D De azért egyik kedvenced, meg olyan sokrétű tudásod van, hogy IQ-t áraszt az aurád..aha :D

Egyébként el kell keserítselek, barátnőd nem a zsenialitásod miatt nincs, hanem a stílusod miatt. A mai átlag 14 éves nem képes felvenni veled a versenyt, te meg hosszútávon nem fogsz tudni "lebutulni" hozzá. Ez tapasztalat. Amikor én voltam 14, azért beszóltak, hogy miért használok olyan fura szavakat mint a "temperamentum" :D


17/l

2017. okt. 7. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
55%
Huh nem is tudom, hogy tudnám ezt megfogalmazni, de ahogy olvastam az írásod én rögtön be "friendzone"oltalak. Nemtudom miért, de olyan érzésem lett tul.értelmes vagy hozzám és igy egy kapcsolatban nem lennénk egyenlö felek. Barátságnál ez annyira nekem nem számitana... de gondolom nem barátot keresel:D
2017. okt. 7. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

Szia,bár én csak 13 éves vagyok,de azért válaszolok,ha nem gond!


Őszintén én nagyon meglepődtem,hogy létezik ilyen fiú.Akiket én ismerek teljesen mások,valahogy sokkal gyerekesebbek nálad(persze,mert 14 évesek 😂😂😂). Az írásod alapján érdekes személyiség vagy,és intelligensnek tűnsz. Hozzád képest én is alulképzettnek érzem magam. Ami a lányokat illeti,szerintem bennük van egy olyan gondolat,hogy meg kell felelniük neked,stb. Az elegáns öltözködés sok lánynak bejön,csak azért ne vidd túlzásba,néha lehet lazítani is :D


Mindenesetre szerintem az egy jó dolog,hogy nem vagy olyan mint az összes 14 éves. Különlegesebb az ízlésed,és műveltebb vagy sok korodbelinél. Én örülnék egy ilyen barátnak,bár nem tudom mennyire menne a vele való beszélgetés,valószínüleg nem annyira.:DDD

13/L

2017. okt. 7. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Nincs veled baj csak manapság mindenki leragad ott, hogy legyen full jóképű az nem számít, hogy közben ostoba :"D
2017. okt. 7. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
hé ember ez egy huszonéves lánynak is sok , nem egy tininek.
2017. okt. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

Milyen komikus ez az egész! :’D Érdekes ember lehetsz, mindenképp. Valamiért egy fiatalabb énem látom benned. (Ami logikátlannak tűnhet, mert egy hónappal idősebb vagy nálam.) Gondolom tudod, de azért megemlíteném, azért írom le az “önéletrajzomat”, hogy bebizonyítsam, közel sem vagy egyedül, már ha ez segít.

Életem első 12 évében egyfolytában olvastam a tudományos könyveket, minden érdekelt, és nagyon szívesen tanultam, kiváló tanuló voltam, én is tudtam olvasni, már oviban. (Megjegyzem: Angol nyelvű ovodába jártam, az oktatók nem beszéltek magyarul, csak az ovistársaim. Rájöttem, hogy kisgyerekként nincs szükség arra, hogy az anyanyelveden beszéljenek, anélkül is megtanultam a nyelvet.)

Sajnos a szüleim nem értelmiségi emberek, mitöbb az apám pszichopata. Nem volt könnyű gyerekkorom, panaszkodásra viszont nincs okom, sokan vannak nálam sokkal nyomasztóbb helyzetben.

Egyfolytában azt hallgattam, hogy nem vagyok elég jó, buta vagyok, idióta, és a hasonló anyázós káromkodásokat. Alkalmazkodtam ahhoz akivel társalogtam, utánoztam a beszédstílusát, a széles érdeklődési körömnek köszönhetően mindenkivel megtaláltam a közös hangot. Azt hittem ezt azért teszem, mert meg akarok felelni mindenkinek. Ez részben igaz, részben nem, mert egy kicsit mindegyik személyiség én vagyok. Már arra is gondoltam, hogy esetleg skizofrén vagyok. :’D

Untam az iskolát, mivel már tisztában voltam azokkal a dolgokkal, amiket ott tanítottak. És itt hibáztam, mert elvesztettem az érdeklődésem, később azt is láttam, hogy nem az ész számít, hanem az ismertség. Undorítónak találtam, és nem akartam fejlődni többé.

Olyan embert nem ismerek, akivel megvitathatnám a komolyabb kérdéseket, pedig mostanság rengeteget merengek ezeken, összezavar.

Nem vagyok elég okos, viszont elég buta sem ahhoz, hogy semmi se érdekeljen, a kapcsolatokon kívűl. Az utóbbi időben sokan érdeklődtek felelőlem, nem csupán baráti módon, de a gyerekkori traumáim miatt úgy érzem szánalmas dolog romantikusan szeretni valakit, mert gyengévé tesz.


Ebből a terjedelmes szóáradatból pedig az a tanulság, hogy nem feltétlenül jó, ha eltérő módon gondolkodunk a kortársainkhoz képest. Sajnos, én nem vagyok elég okos egy hozzád hasonlóhoz, viszont másokkal meg csak átlagos dolgokról beszélhetek. (Pl. 10’évesen teljesen oda voltam egy akkor 20 éves srácért, mert vele egyenrangúként kezelt, és törődött velem, bonyolultabb témákról is beszélhettem vele. Szégyeltem magam, mert tudtam, hogy ő sosem szeretne egy olyan “taknyost”, mint én, még arra sem vagyok méltó, hogy “úgy” nézhessek rá)

Noha, semmiképp nem dobnám el magamtól ezt a tudást, amit eddig megszereztem. Az egyik előttem szólónak teljesen igaza van abban, hogy “nem tudnál örökle lealacsonyodni” egy nálad kevésbé művelt ember szintjére, gondolom a párodtól elvárnád, hogy megértsen és kiegészítsétek egymást.

Egyik lány ismerősöm szintén ilyen, nagyon tisztelem őt kivűl-belűl majdnem tökéletes, most megtalálta azt a fiút, aki szintén “zseni”, és végre boldog. :)


Ez az eddigi leghosszabb válasz, amit írtam! Elnézést a mély depresszióval átitatott írásommal, nem tehetek róla. (Vagy mégis?)

2017. okt. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! Megtiszteltetek vele! Mindazonáltal leszögezném, hogy nem vagyok zseni csak tájékozottabb. Ennyi. Köszönöm a bíztató és hasznos válaszokat! Ne gondoljatok rólam túl sokat, nem vagyok azon a szinten. Igen egyetértek sőt remélem, hogy nem sokáig leszek ilyen, bár szeretem a tudásom, és köszönöm mindennek és mindenkinek akik bővítették azt, néha azért jó lenne beszélgetni ilyen emberekkel, mint itt a legtöbbetek. Szívesen lennék mindnyájatok barátja! ^^ Még egyszer köszönöm!
2017. okt. 7. 17:02
 28/28 anonim ***** válasza:
Túlságosan is stréber jellemed van. Azt hiszem megvan az oka hogy nincs barátnőd:D
2017. nov. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!