Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 14-15 éves lányok! Ilyen a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14-15 éves lányok! Ilyen a jellemem. Miért utál minden lány?

Figyelt kérdés
Szia! 14 éves fiu vagyok.Novemberben leszek 15^^ És barátnőt keresek. Hadd meséljek magamról, hogy legyen támpondtod eldönteni, hogy milyen is vagyok. Elég értelmesnek tartom magmam. A szüleim tudósok, így az első könyvemet 5 évesen olvastam ki. Freud: Pszichoanalízise A második Stephen Hawkingtől: A világegyetem dióhékban, és Az idő rövid története. 5ös tanuló vagyok.Ezek miatt eddig mindenkivel volt szerencsém megtalálni a közös hangot. :D Mindig is érdekelt a fizika, és a biológia. A középkori irodalom a kedvencem.^^ (Párszor írtam is verset) A középkori irodalombol a cifra fogalmazás a kedvencem, mint shakespeare vagy Descartes filozófus. De régebbről: Arisztotelész, Szokrátész És az egyéb filozófusok.Szerintem elég választékosan beszélek. Mondjuk ez a beszélgető partnerem szintjétől és stílusátol függ. Ahogyan beszél én is felveszem azt a stílust és megfelelően megpróbálok helyesen felelni. :D Igaz barátom 1 van, mert nagyon megválogatom. De haverjaim és kamubarátaim kismillió van elég jó emberismerő vagyok élőben. :) Tanácsokért is mindig hozzám jönnek, de nem nagyon tudok barátnőt találni. Senkinek sem tetszik a jellemem. Azt mondják olyan vagyok mint egy öregember, pedig egész vitalikus vagyok csak kissé hidegvérű ami sok lányt zavar... Amatőr színész is vagyok hobby ként. Persze van amikor én is nagyon feltüzelem magam. Szeretek vitatkozni. Már nem veszekedni hanem értelmesen megvitatni a dolgokat. De amikor harcra kerül a sor akkor is feltüzelődöm egy pöppet, persze csak akkor ha komoly az ellenfél. De megtanultam kontrol alatt tartani az érzelmeim és az érzéseim. Szeretem A popot általában a mostani zenéket, vagy mix és/vagy válogatásokat.A rockot is szeretem, de a régi zenék is kedvemrevalóak, mint Bikini,Edda, Rapublic, Máté Péter, és a hasonlók.. Persze szeretem a filmzenét és a Klasszikusokat, mint Mozart, Bach, Beethoven, Chopin, Vivaldi és a többi... :D Hangulattól függően! Szeretem a filmeket , Akció, dráma,romantikus,humoros,horror,És szeretem még az animéket,de nem zombi módra. és ezek keverékei :D Van pár youtuber akit kedvelek, mint Zsozeatya, Owenmckendry,Dancsó Péter, Radics Peti...stb 10 éve harcművész vagyok. Szeretem a sportokat. Sokat kipróbáltam és játszottam, mint kézilabda, úszás, ping-pong, tenisz, foci..stb fekete hajú gesztenyebarna szemű 167 cm 50 kiló Súlyfelesleg nincs. :D Az öltözködésem: Elegáns. Általában ez helytől, időtől, és alkalomtól függ.Előzékeny és udvarias vagyok, empatikus és melegszívű. ^^ Ha valamit észrevettetek ami nem annyira előnyös akkor írjátok nyugodtan! Nem sértődök meg nem olyan vagyok, írj bátran! ^^ Ha nem akarsz, akkor is megtiszteltél ez írásom elolvasásával! Előre is köszönöm a válaszotokat!^^

2017. okt. 6. 21:49
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
67%
Nekem a gyerekem lehetnél, de tinikoromban szívesen jártam volna ilyen értelmes fiúval. (Meg most is, csak nem 14 évessel :D)
2017. okt. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Túl zorall a $ztilód dylymilym, egy kic$it legyél gyereke$ebb. xDDD
2017. okt. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim válasza:
76%
Szia!igazából nem értem miért írtál ennyi mindent magadról,mert azt például,hogy eddig milyen tapasztalatod van a "nők"terén erről azt hiszem nem is írtál semmit,pedig hát itt szerintem ez elég fontos.Azt várod,hogy a lányok elmondják,hogy mi nem jó benned?vagy itt akarsz barátnőt keresni?szerintem utóbbi.Amúgy szerintem nem kell izgulnod,mertegy csomó korodbeli fiúnak nincs barátnője(én lány vagyok de pl.nekem sincs barátom) és nem kell sietettned.Remélem segítettem neked,bár elég bunkón fogalmaztam,bocsánat ezért:/
2017. okt. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
88%
El sem tudom képezelni hogy egy magát értelemesnek valló ember.Miért akar Gyk -n párt keresni. Nem tudom hogy vagytok vele. De szerintem ez a sztori valahol elcsúszott. 😂 A baj annyi veled hogy tényleg öregapámra emlékeztetsz. 15L
2017. okt. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
31%

Szia!:D Szerintem kicsit fura ez a fizika, biologia, vers iras. Inkabb ugy mondom, hogynem megszokott. En szerintem birnalak:)

Azt szeretik a lanyok ha egy srac udvarias. Legalabbis a normalisak. Mert mostanaba mindenki bunko es gyoker....:( marmint a fiuk nagy resze:/


Tenyleg nem megszokott hogy ilyen dolgok erdekelnek, de ez nem problema, szerintem egyedi:D

De viszont lehet emiatt nem talalsz baratnot....

Remelem erted mire gondolok:)

A zenei izlesed az atlag (en pl nagyon szeretem a rock-ot *arch enemy<3*. Meg ez a Beethoven, Vivaldi.... nem tudom, szerintem eleg szokatlan... ez lehet a gond. Amugy egy kicsit tenyleg ilyen oreg emberes:) de ha ezt szereted, akkor ezt szereted;3



KOKONOSHI POWER!:DDDD imadom petit!!*^*

2017. okt. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
44%

Nekem nagyon szimpatikus vagy! Írj privátot, ha gondolod :)

14/L

2017. okt. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
31%
Uccso vaoltam, 14/L :D
2017. okt. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
31%
Ja akkor uccso elotti😁
2017. okt. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
29%
Túl értelmes vagy a legtöbb magyar lányhoz.
2017. okt. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
47%
>tfw too intelligent
2017. okt. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!