Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 14-15 éves lányok! Ilyen a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14-15 éves lányok! Ilyen a jellemem. Miért utál minden lány?

Figyelt kérdés
Szia! 14 éves fiu vagyok.Novemberben leszek 15^^ És barátnőt keresek. Hadd meséljek magamról, hogy legyen támpondtod eldönteni, hogy milyen is vagyok. Elég értelmesnek tartom magmam. A szüleim tudósok, így az első könyvemet 5 évesen olvastam ki. Freud: Pszichoanalízise A második Stephen Hawkingtől: A világegyetem dióhékban, és Az idő rövid története. 5ös tanuló vagyok.Ezek miatt eddig mindenkivel volt szerencsém megtalálni a közös hangot. :D Mindig is érdekelt a fizika, és a biológia. A középkori irodalom a kedvencem.^^ (Párszor írtam is verset) A középkori irodalombol a cifra fogalmazás a kedvencem, mint shakespeare vagy Descartes filozófus. De régebbről: Arisztotelész, Szokrátész És az egyéb filozófusok.Szerintem elég választékosan beszélek. Mondjuk ez a beszélgető partnerem szintjétől és stílusátol függ. Ahogyan beszél én is felveszem azt a stílust és megfelelően megpróbálok helyesen felelni. :D Igaz barátom 1 van, mert nagyon megválogatom. De haverjaim és kamubarátaim kismillió van elég jó emberismerő vagyok élőben. :) Tanácsokért is mindig hozzám jönnek, de nem nagyon tudok barátnőt találni. Senkinek sem tetszik a jellemem. Azt mondják olyan vagyok mint egy öregember, pedig egész vitalikus vagyok csak kissé hidegvérű ami sok lányt zavar... Amatőr színész is vagyok hobby ként. Persze van amikor én is nagyon feltüzelem magam. Szeretek vitatkozni. Már nem veszekedni hanem értelmesen megvitatni a dolgokat. De amikor harcra kerül a sor akkor is feltüzelődöm egy pöppet, persze csak akkor ha komoly az ellenfél. De megtanultam kontrol alatt tartani az érzelmeim és az érzéseim. Szeretem A popot általában a mostani zenéket, vagy mix és/vagy válogatásokat.A rockot is szeretem, de a régi zenék is kedvemrevalóak, mint Bikini,Edda, Rapublic, Máté Péter, és a hasonlók.. Persze szeretem a filmzenét és a Klasszikusokat, mint Mozart, Bach, Beethoven, Chopin, Vivaldi és a többi... :D Hangulattól függően! Szeretem a filmeket , Akció, dráma,romantikus,humoros,horror,És szeretem még az animéket,de nem zombi módra. és ezek keverékei :D Van pár youtuber akit kedvelek, mint Zsozeatya, Owenmckendry,Dancsó Péter, Radics Peti...stb 10 éve harcművész vagyok. Szeretem a sportokat. Sokat kipróbáltam és játszottam, mint kézilabda, úszás, ping-pong, tenisz, foci..stb fekete hajú gesztenyebarna szemű 167 cm 50 kiló Súlyfelesleg nincs. :D Az öltözködésem: Elegáns. Általában ez helytől, időtől, és alkalomtól függ.Előzékeny és udvarias vagyok, empatikus és melegszívű. ^^ Ha valamit észrevettetek ami nem annyira előnyös akkor írjátok nyugodtan! Nem sértődök meg nem olyan vagyok, írj bátran! ^^ Ha nem akarsz, akkor is megtiszteltél ez írásom elolvasásával! Előre is köszönöm a válaszotokat!^^

2017. okt. 6. 21:49
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm minden ember válaszát, nagyon kedvesek.Nem gond, ha nyersen fogalmaztok hisz rámutattam, hogy nem zavar^^ Mindazon által a jellemem fő részét képezi a világ iránti érdeklődés! És az elmém képzése. A lányokkal elég sok a tapasztalatom. Mint mondtam elég jó emberismerőnek vallom magam, de az interneten, lehet hogy vannak olyan emberek akivel egyezik az éreklődésem, vagy éppen nem tart vénembernek! A lányok inkább barátként tekintenek rám mert megbíznak bennem, mivel voltképpen senkiben sem tudnak így hozzám fordulnak és ezáltal egy baráti "bizalmas" kapcsolat alakul ki náluk, sem minthogy akár fiuként gondolnak rám, inkább mint egy barátnőre, akivel mindent megoszthatnak! Kár... De ez van. Mindenesetre KOKONOSHI POOOOWWWER!!! XXDDD
2017. okt. 6. 22:39
 12/28 anonim ***** válasza:
100%
Tyű, te... 17 vagyok, de még hozzám is bőben "túl értelmes" vagy. Kissebségi érzésem lenne egy ilyen fiú mellett, már egy szimpla beszélgetés során is. Nagyon nem vagy átlagos, de jó értelemben. Viszont szerintem pont ezzel vagy túl sok a lányoknak.
2017. okt. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
Hasznos infó! :D Ment a zöld kéz!^^ De nem vagyok túl értelmes, ez relatív. Különben is minden korosztállyal máshogy beszélek. Nem szoktam a 14 éveseknek Arisztotelészt emlegetni. :D Sőt, ... Senkinek. Csak magamban örömködök és vitatom meg a dolgokat.
2017. okt. 6. 22:56
 14/28 anonim ***** válasza:
100%

Már a szöveg olvasása után rámtört az idegesség és a teljesítménykényszer, képzelem mi lenne ha beszélgetnénk...elég nehéz lesz olyan lányt találnod, aki megfelelő partner lesz (és akinek te is az leszel). A lányok szeretik az okos fiúkat, de ez már szerintem mindnek sok lenne a korosztályunkból. Nem tudnánk veled felvenni a versenyt.

Rohadtul elszégyelltem magam, ami azt illeti.

2017. okt. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
Bocsánat..
2017. okt. 6. 23:03
 16/28 anonim ***** válasza:
Engem őszintén meglep, hogy van, akikkel megtalálod a hangot. Nagyon jó hogy ilyen sokrétű vagy, és okos is, de nem tudom, hogy nem mennek tönkre a barátaid :/ Milyen a környezeted?
2017. okt. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
Nos.. Egy Igaz barátom van. (fiu) De -sajnos vagy nem.. Sok "barátom" van... És mégtöbb haverom. De Igaz barátom csak 1 van és ha nem lennék ilyen amilyen akkor is csak ő lenne, mert benne bízok meg és soha nem árult el..
2017. okt. 6. 23:10
 18/28 A kérdező kommentje:
És a "barátaim" Egy kellemes emberként gondolnak rám.. Nem mint egy "tudálékos Fisz ra" bocsánat a nyelvezetért. Mindenkivel ki szoktam jönni általában. Szerintem csak a buták okoskodnak. Én nem szoktam legalábbis. :D Ezért beszélek néha magamban, mert a véleményem inkább megtartom. Úgy neveltek, hogy ha jót nem tudok mondani és nem visz előre a mondandom, inkább meg se szólaljak.
2017. okt. 6. 23:18
 19/28 anonim ***** válasza:

Szia. Hát, ahogy többször is végigolvastam az írásodat, elég érdekes fiú vagy. Személy szerint nekem elég sok dolog "üti egymást" az írásodban. Az én fejemben kialakult egy kép rólad, a te személyiségedről, hát nem mondanám átlagosnak. Ha gondolod, privátban kifejtem a véleményemet.

Lehet, hogy tévedek, de szerintem benned egy hatalmas megfelelési kényszer van minden ember felé.

18/L

2017. okt. 6. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:

Nem sok ilyen ember van a korosztályomban az biztos.:D

Az egyáltalán nem baj ha ekkora beszélőkéd van, viszont arra kíváncsi lennék h szoktál-e néha lazítani. Egyébként nem sok ember "regényét" szoktam itt elolvasni, de a tiéd felkeltette az érdeklődésem. Lehet h a lányok akikkel beszélsz azokhoz túl értelmes vagy, vagy szimplán nem viselkedsz úgy h többet is belegondolnának. (Amúgy én is novemberben leszek 15, és nekem is fekete hajam és gesztenyebarna szemem van... de ez már a mellékes blablablám...:D) 14/L

2017. okt. 7. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!