Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Megtetszett egy lány, de nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtetszett egy lány, de nem merek vele beszélni. Mit tegyek? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Csütörtök este jöttünk egy táborba, ahol a többséget nem ismerem, de sajnos az ismerkedésben nem vagyok túl jó, mások sokkal előrébb járnak ebben. Ezért nem jó, hogy egy eddig ismeretlen lány tetszett meg.Nem tudom, ti hogy vagytok vele, de én egy olyan lánnyal, aki nem tetszik, simán elbeszélgetek,de olyannal aki tetszik, nem tudok, semmit csinálni, mintha félnél tőle. Mit tehetek? Ha azt mondjátok hogy esélytelen vagyok nála, azt megértem, az ilyen válaszokat akár a haveroktól megszoktam és teljes mértékben el is fogadom.

2017. okt. 6. 19:21
 1/6 anonim válasza:
100%
Szia! Szerintem mindenképp meg kellene próbálnod beszélni vele, nincs olyan, hogy esélytelen lennél (ne higyj a haveroknak)! Tapasztalatból mondom, hogy a lányok úgysem feltétlen a külsőre mennek, hanem arra, hogy milyen kedves/aranyos/vicces stb vagy. Próbálj meg őszintén beszélegetni vele, önmagadat adni (és ne füllents, mert abból csak rosszul jössz majd ki). Ha félsz attól, hogy beszélgess vele, gondolj arra, hogy mit veszíthetsz! Lehet, hogy ő is kedvelne, és akkor egy szuper csajt eleresztettél. Szedd össze minden bátorságod, kezdeményezz, és ne aggódj, az még aranyosan is kijöhet, hogy egy kis izgulás lát rajtad a beszélgetés elején. Szerintem menni fog, szurkolok! Ha meg esetleg nem jönne össze, akkor az csak annyit jelent, hogy nem ő volt a hozzád való lány, és majd később találod meg aki az lenne.
2017. okt. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha kell neki bármilyen segítség akkor hősködj,

És a beszélgetéss utána már lazán menni fog :D

2017. okt. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ja és szurkolok :D
2017. okt. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Holnap lesz az utolsó esélyem, majd meglátjuk mi lesz! Remélem lesz rá "bátorságom":D Egy csajtól félni... Beteges...
2017. okt. 6. 22:13
 5/6 anonim válasza:
Na mi történt? :DD
2017. okt. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem sikerült :( De sebaj
2017. okt. 10. 23:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!