Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 20 éves vagyok, és megtetszett...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 éves vagyok, és megtetszett egy 16 éves lány, szerintetek nem lenne túl nagy a különbség?

Figyelt kérdés
Értem ezt azalatt, hogy szerintetek szót tudnánk érteni, meg jól ellenénk egymás között is? Csak mert igazság szerint még csak látásra tetszett meg, nem ismerjük egymást, viszont azt láttam, hogy gyakran néz engem..:D
2016. máj. 23. 17:34
 1/6 anonim ***** válasza:
3-4 év átlag
2016. máj. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ezt hogy érted?
2016. máj. 23. 17:38
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a lánytól és a te szintedtől függ. Mert van olyan 16 éves lány, akivel jobban el tudsz beszélgetni, mint mondjuk egy 18 évessel, mert olyan dolgok történtek vele. Szerintem ez semmiképp ne gátoljon. Hogyha pedig nem vagytok egy hullámhosszon, akkor pedig úgy sem lesz belőle komolyabb.
2016. máj. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
"hogy szerintetek szót tudnánk érteni, meg jól ellenénk egymás között is?" Ezt mi honnan tudjuk? Igazából nem is ismered, kérdések helyett inkább tenned kéne az érdekében hogy megismerd...és kiderítsd akar-e kapcsolatot veled...
2016. máj. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

3-as, hát ami azt illeti én szót tudok érteni a legtöbb korosztállyal, de eléggé érettnek is tűnik a lány.


4-es, én tudom hogy jól el tudnék lenni vele, csak kicsit parázok, hogy ő esetleg nem.. Még ha most tetszem is neki, ki tudja mi lesz akkor.. Gondoltam mikor tenni úgysem tudok semmit inkább kérdezek..(mivel az otthonomba sajnos nem futok össze vele túl gyakran..:D)

2016. máj. 23. 18:46
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha vonzónak találod, miért ne próbálnád meg? Az első barátommal 5 év volt a korkülönbség és szót tudtunk érteni (2 évig voltunk együtt). Szerintem nem olyan nagy a különbség. Hajrá!:)
2016. máj. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!