Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 18 eves fiú es 15 eves lány?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 eves fiú es 15 eves lány? Nem nagy kor különbség? Nem fognak meg nézni e-miatt?

Figyelt kérdés
Van egy ismerősöm aki 19eves (fiú) es egy 15 eves lanyal van, ők mar voltak "úgy"... együtt de én nem a szex miatt kérdem mert ha nem akarja nem siettetem. Es van egy baratom aki 18 évesen egy 14 eves lanyal volt együtt. legtöbb barátomnak/ismerősömnek vele egy idős pasija/csaja van, na de mind1 Én kicsit más vagyok nem vaok olyan vagany,nagy képű gyerek inkabb kicsit vissza huzodob es olyan akit kicsit zavar ha meg nezik es ezért kérdezem hogy milyen lhet ez igy??

2016. máj. 1. 21:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem gaz en 15 evesen egy 21 eves sraccal kavarok:D
2016. máj. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Noren1989 ***** válasza:

Nem.

26/F

2016. máj. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

#1: De a te eseted már elég gáz......:)


Kérdező: Nem probléma. Tekintve, hogy a legtöbb lány 14-től 18-ig ugyanannyinak néz ki, fel sem fog tűnni senkinek.

2016. máj. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Neked igen nekem nem gaz;)pont nem erdekel ki mit gondol rolam ez egy szabad orszag azt csinalok amit akarok:D
2016. máj. 1. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Van egy evfolyamtarsam 12 eves es 18 evessel kavar
2016. máj. 2. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!