Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem rég érkeztem meg gólyatábo...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem rég érkeztem meg gólyatáborból és nagyon megtetszett ott egy lány. Hogyan kezdjek el vele beszélgetni?

Figyelt kérdés
Valószínűleg nem emlékszik rám és nem tudom, hogy neki tetszhetek-e.

2016. aug. 29. 19:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Írj rá Facebookon és kérdezd meg tőle,hogy van-e kedve beszélgetni és ismerkedni,aztán majd belejössz ne aggódj.
2016. aug. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Szerintem várd meg mostmár a sulit es ott beszélgess vele, legyél a közelében.. Ismerd meg beszélgess vele és bármi lehet belőle:)
2016. aug. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ráírhatsz facebookon, hogy nem tudod, emlékszik-e rád, de együtt voltatok a gólyatáborban, és kérdezd meg, hogy kipehente-e azóta magát, hogyan tetszett neki, stb. Ezzel elindul a beszélgetés, aztán a többi majd jön tovább. Utána meg az egyetemen is biztos fogtok találkozni egy-egy órán/előadáson, próbálhatod úgy is felvenni a tárgyaidat, hogy minél több órán együtt legyél vele, ha neked is megoldható abban az időben (úgyis látod a kurzusra jelentkező hallgatók listáját). És akkor személyesen is tudsz hozzá közeledni.

Sok sikert! :)

2016. aug. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem meg házinyúlra nem lövünk.
2016. aug. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
#5 Szerintem meg h*lye vagy.
2016. aug. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

#4....*


#5 ös vagyok...szépen beoltottam magamat.😂

2016. aug. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!