Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kaphatok tanácsot a problémámra?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kaphatok tanácsot a problémámra?

Figyelt kérdés
Járok úszni már egy éve,és a kajakosok ősz végén és télen oda járna edzésre ahova mi. Van egy fiú aki megtetszett közülük, és facen beszéltünk (egy fél évre rá). De nem arról hogy bejön meg ilyenek, csak kérdezgettem. Ez egyszeri alkalom volt. Többször nem írtam rá és ő se rám. Edzés után be szoktunk ülni a szaunába, 5-10 mp-ig szemeztünk, de nem volt több. Idén gondoltam mivel már facen beszéltünk bunkóság lenne élőbe nem köszönni egymásnak. Hogyan lehetne több köztünk? Van valami tanácsotok? A fiú 15 éves én 14

2016. aug. 29. 14:22
 1/1 anonim válasza:
Szerintem irj rá facebookon,ha személyesen nem is mersz vele beszélni. Nem ciki,ha a lány kezdeményez. Egyből ne mond el neki,hogy mi a helyzet,előbb ismerkedjetek és szép sorjában. Beszélgessetek semmit nem veszithetsz vele :) 17/L
2016. aug. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!