Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés
Szóval van egy lány aki már kb. másfél éve tetszik nekem, és Ő ezt tudja is. És ugye az lenne a lényeg, hogy mióta tudja, hogy szimpatikus számomra azóta tök furcsán viselkedik. Itt gondolok arra, hogy amikor egyedül van akkor sokszor néz engem, és ha összepillantunk akkor hirtelen elcsapja a fejét, látszik rajta, hogy egy kicsit feszült, úgy érzem mintha próbálna a közelemben lenni, és legtöbbszor ott is van a közelemben... és szinte egyértelmű, hogy bejövök neki. Amikor viszont a három legjobb vagy akármelyik barátnőjével van akkor meg olyan mintha teljesen közömbös lennék neki. Illetve van olyan is, hogy kicsit távolabb beszélget a barátnőivel, néha rám néznek és elkezdenek kicsit hangosabban nevetni, mintha rajtam röhögnének és kibeszélnének.. ezt direkt csinálhatja? Vagy mi lehet ennek az oka, hogy így viselkedik? 16F

#Szerelem-kapcsolat-probléma-szimpatikus
2017. szept. 20. 21:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Valószínű tetszel neki, csak ő ezt nem vallja be, nem csak neked, de a barátnőinek sem. Ha szégyelli az "érzésit" az az ő baja. Próbálj felé nyitni, beszélgess vele, hívd el valahová, ha nemet mond, meg fogja bánni hidd el, főlleg ha tetszel neki.
2017. szept. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szeret, csak nem meri bevallani sem neked, de másoknak se.
2017. szept. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Tehát akkor nagy esély van arra, hogy bejövök neki, de mivel a barátnői mondjuk pl. lúzernek tartanak engem és nem vagyok olyan népszerű ember ezért cikinek tartaná, ha össze jönne velem és ezt megtudnák a barátnői vagy bárki más. Szégyell engem akkor ha jól értem. :/
2017. szept. 21. 23:07

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!