Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet esélyem egy olyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet esélyem egy olyan srácnál aki anno lekoptatott? Hogyan tudnék meg tenni az ügy érdekében?

Figyelt kérdés

Tavaly decembertől tart egy elég állapot a számomra. Az illető fiú iskolátársam volt (most elsőéves egyetemista ,én 12.-es vagyok).

Akkor amikor az egész "elkezdődött" ő úgy viselkedett mintha tetszenék neki. Nem ismertük előtte egymást. Folyton nézett ,ha meglátott zavartan lehajtotta a fejét.

Ez hónapokig így ment ,de nem történt semmi.

Akik ismerik azt mondják nagyon rendes ,aranyos ,normális srác és elég hamar megfogott ,többnek éreztem/érzem egy számomra "sima jó pasinál".

Majd én ráírtam. Nem mertem volna odamenni hozzá így a számomra is kevésbé szimpatikus de talán kevésbé kínos megoldást választottam.

Nagyon kedves volt de koptatós. Ugyanez megismétlődött.

És akkor körvonalazódott hogy lehet hogy ő inkább csak megbámulni akar és semmi többet.

De azóta is akárhányszor lát (elég gyakran látom) ugyanúgy néz és érzem/látom magamon a tekintetét.

Pocsékul érzem magam ,mert nekem azóta se tetszett igazan senki más ,mindig ő jut eszembe és az eszem sokszor azt mondatja velem hogy hagyjam ,de mindig van egy olyan érzésem hogy ennek így semmi értelme és hogy nem akarom hagyni.

Van értelme még csinálnom bármit is? Lenne rá esély?



2017. szept. 5. 17:21
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez tudod olyan mint a langyos víz . Akar valamit nyit , de ezek után keress más lehetőséget és ne a lehetetlenről filózz ami elmúlt és nem is létezett abban a formában ...
2017. szept. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!