Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Most akkor lekoptatott?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor lekoptatott?

Figyelt kérdés
Egy fiúba már nagyon régóta szerelmes vagyok, és nemrég ezt ő megtudta. Az osztálytársamnak (akivel beszélt), azt mondta, hogy nagyon tetszik neki a nevem, és, hogy egész jól nézek ki, meg, hogy szívesen megismerne. Erre az osztáytársaim elkezdték ,,zaklatni" (szinte minden szünetben arra kérték, hogy jöjjön oda hozzám stb..), ez neki szerintem egy kicsit sok volt. Tegnap ráírtam a srácra, hogy megkérdezzem, hogy mennyit tud erről az ügyről, amire azt írta, hogy nem sokat. Aztá kérdeztem, hogy mit mondtak el eddig neki az oszt. társaim, és azt válaszolta rá, hogy ,,majd holnap leírom". Viszont már bőven eltlet két nap is, és még mindig nem írt! Nem hinném, hogy elfelejtette... Akkor most lekoptatott? Kérlek segítsetek! Mit csináljak?

2017. febr. 25. 18:31
 1/1 anonim ***** válasza:
annyit tudnék mondani, hogy ezen nemkell pörögni. rossz hír, hogy valszeg nem nagyon érdekled. de az is biztos, hogy a szeremi életedet nem szabad így intézni. azaz legyél diszkrétebb... akkor nagyobb esélyed van.
2017. febr. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!