Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mit csináljak?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csináljak? Pár hónapja lekoptatott ez a csaj mostmeg teper nálam!

Figyelt kérdés

18F


Pár hónapja írtam egy lánynak (19L) Facebookon.

Még sosem láttuk egymást csak szimpatikus volt az adatlapja és az instagramja alapján.

Írtam neki hogy meg szeretném ismerni de ő nem válaszolt semmit.ez nyílvánvalo lekoptatás volt.

Mostmeg...voltam edzésen és most először összeakadtam vele véletlenül. Felismert,rámköszönt meg minden,próbált velem beszélgetni de én így félvállról vettem a dolgot mivel nemrég lekoptatott a csaj és így már nem ugyanaz.

Aztán megkerdezte egyedül vagyok e,mondom igen. Megkerdezte hogy csatlakozhat e hozzám, mondtam neki nekem mindegy.

Aztán folyamatosan próbált velem beszélgetni meg minden. Nemsokkal később be is jelölt ismerősnek facen meg rámírt.

Látszik rajta hogy nagyon próbálkozik valahogy helyrehozni,de én így már nem vagyok benn biztos hogy valami komolyat szeretnék tőle.

Szerintetek mit csináljak?

Vélemény?



2015. dec. 26. 15:22
 1/6 A kérdező kommentje:

Valószínűleg személyesen megtetszettem neki vagy nemtudom.

De ez azért más mert akkor esélyt se adott hogy megismerjem.

2015. dec. 26. 15:25
 2/6 anonim ***** válasza:
te tényleg ilyen hülye vagy? :D
2015. dec. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
XDDDDDDDD
2015. dec. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem röhögni hanem válaszolni kell bas**átok meg. #2 gondolom neked egy ilyen még sose adatott meg. XD-zés alapján megtudnám állapítani a korod.na menj uzsonnázni.
2015. dec. 26. 15:58
 5/6 anonim ***** válasza:
Mit csinálj hát szed fel a csajt
2015. dec. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
fas-za ma már csak facebukon jönnek össze az emberek,?élőbekbnullát se beszélszvele...ezigen
2015. dec. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!