Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Most akkor akar tőlem valamit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor akar tőlem valamit vagy lekoptatott?

Figyelt kérdés

Régóta tetszik egy srác aki sokszor nézett,követett a szemével vagy épp lehajtotta a fejét ha egymás közelébe értünk. Láttam rá egy nagyon kis esélyt hogy ezek alapján tetszem neki így bejelöltem facebookon. Vissza is jelölt aminek nagyon megörültem ,mert amúgy nem ismerjük egymást személyesen. Ráírtam egy iskolai dologgal kapcsolatban ,beszéltünk egy keveset majd az utolsó dolog amit írt az az ,hogy így nem tud több tanácsot adni sajnos. Én erre nem tudtam mit írjak ,késő is volt.

Én ezt úgy értelmezem hogy hagyjál békén. Viszont akkor miért nézett hónapokig?

Fogalmam nincs mi jár a fejében és nagyon el vagyok keseredve.

Most akkor mi van?



#fiú #beszélgetés #lány #kezdememényezés
2017. márc. 4. 10:54
 1/5 A kérdező kommentje:
Ő 18 én 17
2017. márc. 4. 11:44
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy csak félreértettétek egymást.Kezdeményeztél,ha tényleg tetszel neki,már van lehetősége kapcsolatot teremtenie veled.
2017. márc. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egyáltalán nem jelenti azt hogy nem tetszel neki, csak szimplán kifogyott a tanácsokból :) Hajrá ! :)
2017. márc. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Szerintem tetszel neki csak nem mer kezdeményezni mert nem tudja hogy te éppen hogyan reagalnal rá vagy hogy ez a szimpatizalas kölcsönös e. Terj rá szépen lassan a dologra ,hiszen nincs veszteni valod:) 1hetig minden nap beszelgessetek hozz fel témát , hulyeskedjetek és közben próbáld a tudtára adni hogy neked tetszik. És pár nap múlva kérdezd meg hogy mi a véleménye rólad , belsoleg és külsőleg is egyaránt :)

Sok sikert drukkolok :)

2017. márc. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet hogy tetszel neki de az nem is biztos, hogy akar valamit. Viszont ha érdekled, akkor majd ő is keres téged. Ne kapkodj, ne nyomulj nagyon, hiszen te jelölted be őt és írtál is neki, ha továbbra is te írsz neki napiszinten akkor nyomulósnak fog tartani és csak a nagy semmi lesz. Vagy ha akarsz írni neki, akkor várj 2-3 napot addig míg újabb tanácsot kérsz ;) én pl írtam volna neki hogy "köszi a segítséget és a rám szánt időt, remélem nem zavartalak abban amit csináltál!" Ekkor tuti érkezett volna válasz hogy pl. mit csinált/ csinál és van további téma :)
2017. márc. 15. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!