Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Azt mondta, hogy szeret és,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondta, hogy szeret és, hogy csak velem akar lenni, másnap viszont lekoptatott egy másik csajért. Miért? 18L

Figyelt kérdés
2010. aug. 28. 02:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

CSAK dugni akar(t).

mostmár a másik csaj akarja megdugni

2010. aug. 28. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
csajt*
2010. aug. 28. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
kicsit több részlet kéne, amúgy igen, kamuzott sajnos :( férfitársaim nevében is szégyellem magam :(((
2010. aug. 28. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

hát igen ez pasiknál nagyon gyakori jelenség , de te még fiatal vagy naiv és elhiszed , na egy valamit jol véss az eszedbe : soha ne azt nézd mit mondt hanem hogy mit tesz meg érted

áldozatok, önzetlenség, odaadás , ha ez megvan , minden megvan

20/L

2010. aug. 28. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Mert tudja rólad, hogy buta és befolyásolható vagy, mikor egy jó pasi azt mondja neked, hogy "szerelem".
2010. aug. 28. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

A jó pasi a jelek szerint kimerült a külsőnél.

Általában a diszkópatkány homokosok ilyenek, de hát ez kell a Nőknek.

2010. aug. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

10:13


Nem ez a ribiknek kell. A nőknek nem ez kell, de sajnos egyre kevesebb az igazi nő...

2010. aug. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Velem ugyan ez volt, mondta h nagyon szeret, csak velem lenne, már volt sok csók is, már egy ideje jártunk, aztán lekoptatott egy másik srácért.Ilyeneknek csak azért vagy jó, hogy elmondhassák magukról, hogy mindig van barátnője

(én srác vagyok mielőtt félreértenéd.)

2010. aug. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Azért, mert ez baromi jól hangzik abban a szituációban.
2010. aug. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
szerintem mr az gyanús ha egy fiú azt mondja, hogy szeret. nagyon oda kell figyelni erre aszóra és mximum csak egyszer szabad modnani.. szerintem, hoyg legyen értéke... és h iylet mondott és nem gonodlta komolyan leköpni való férfi.. ne is foglalkozz vele.. találsz sokkal jobbat mint ő volt
2010. szept. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!