Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy srác, akibe totálisan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác, akibe totálisan belezúgtam. Ő azt mondta, szeret, de pár napra rá otthagyott egy másik csajért. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Help me!!!
2010. aug. 20. 15:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát már nemigen tudsz tenni semmit. Gondolj arra, hogy mekkora szemét, és elmúlik hamarosan.
2010. aug. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De nem megy!!! Kiakadtam... Folyton bőgök és már öngyilkos is akartam lenni... Pedig nem vagyok az a fajta... :'(
2010. aug. 20. 15:40
 3/9 anonim ***** válasza:

Hazudott, és átvert.

Én a helyedben jól pofánverném!

Nem ér annyit az egész, hogy bőgj.

2010. aug. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Pedig én nem szoktam szerelmes lenni... Miért történik ez velem???
2010. aug. 20. 17:18
 5/9 anonim ***** válasza:

nagyon sajnáljuk hogy igy gondolod... pedig egyszerüen látnod kell, hogy aki csakúgy otthagy egy másik nőért, az nem érdemli meg...


vigasztalásképp mi is szoktunk sirni hasonló helyzetekben. Gondolj arra, hogy lesz majd valaki, aki majd mindent megtesz érted szivvel lélekkel! 25F

2010. aug. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Én is nagyon remélem!!! :'(
2010. aug. 20. 17:42
 7/9 anonim ***** válasza:

fogadjunk 14 vagy.

am mennyi vagy?

2010. szept. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
18. De, miért???
2010. szept. 4. 16:30
 9/9 anonim ***** válasza:
Azért mert sztem tök éretlen vagy.xD
2010. szept. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!