Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megéri egy csajért, mikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri egy csajért, mikor elhagy fel@kasztanod magad?

Figyelt kérdés
1 évet jártak, a csaj megcsalta, a pasi erre fel@kasztotta magát.A srác 21,a csaj 19.Szex meg minden volt...,A pasi befutott DJ volt,és jól is nlzett ki,és a csaj is szép volt.Mi a véleményetek erről?
2010. jún. 16. 01:17
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
83%
Darwin-dijas produkcio, evolucios zsakutca, genetikai hulladek, ilyesmi. Remelhetoleg elobb-utobb kikopnak az ilyen kesoi dekadensek.
2010. jún. 16. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Na ez komoly valasz volt:))
2010. jún. 16. 01:21
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Egyik nő se ér annyit.
2010. jún. 16. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
NEM! NEM! ÉS NEM! 4 évet jártam az exemmel és nem akasztottam fel magam.
2010. jún. 16. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

nő és busz után nem futunk mindig jön a következő.


dr.b.


Válasz NEM. Férfiért se, nőért se.

2010. jún. 16. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
tokeletesen egyetertek veletek! de az van :(
2010. jún. 16. 01:30
 7/20 anonim ***** válasza:

hát... jó könnyű azt mondani meg én is azt mondanám h soha... de ha most ott hagynának bakker én annyira szeretem h nemtom mi értelme lenne az életemnek utána, nekem nem kell más. Szerencse h ő is szeret és nem akar elhagyni :D

17/F

2010. jún. 16. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
még élek
2010. jún. 16. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Sajnos van ilyen, én lehet megtenném. Legalábbis ami már történt, az az, hogy testtömegem egynegyedét elvesztettem miatta... pedig nem vagyok apróság.
2010. jún. 16. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
de szomorú történet :S én szerintem nem akasztanám fel egy pasiért magam. Bár, ha több éves/nagyon komoly kapcsolatom érne vééget, úgy hogy imádtama srácot, hát, nem is tudom, biztos elgondolkoznék ezen vagy depis lennék, de nem tenném meg. 16/L
2010. jún. 16. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!