Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jártatok már úgy, hogy szemezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jártatok már úgy, hogy szemeztetek egy lánnyal, de mikor odamentetek hozzá akkor lekoptatott és csúnyán pof. Estetek?

Figyelt kérdés
Sajnos én már jártam így, azóta nem is veszem figyelembe egy nőnél a jeleket, pl szemezést, mosolygást stb. Max akkor ha elkezdene nekem vetkőzni, de olyan még nem fordult elő sajnos...
2011. nov. 15. 08:27
 1/9 anonim ***** válasza:

Nos tudod létezik olyan is hogy kíván téged és még is lekoptat hogy megnézze hogy mennyire vagy kitartó!

Szóval egy koptatás nem mindig koptatás de viszont tényleg nehéz észre venni a különbséget ha igazából koptatnak de nem lehetetlen!

2011. nov. 15. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Antimod ***** válasza:

Lehet, hogy csak flörtölni akar, aztán megijed, hogy te komolyan gondoltad.

Az is lehet, hogy ezzel "szórakozik" (elég kultúrálatlan módon).

2011. nov. 15. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem, mert velem még szemezni se volt hajlandó soha egy lány se.
2011. nov. 15. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
A szemezés nem feltétlenül jelent egyet azzal, hogy valaki vonzónak talál. (Az esetek valahány százalékába).
2011. nov. 15. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Jó arra gondoltam, hogy aki szemezik vkivel, az legalább külsőleg vonzódik a másikhoz. Az más dolog, hogy egy taj paraszt vagy és azért koptat le. De én pl nem szoktam olyan lányokkal szemezni, aki absz. nem jön be nekem.
2011. nov. 15. 09:40
 6/9 anonim válasza:
Én is és mások is jártak így. Én úgy gondolom, hogy nem viselkedtem úgy mint egy tajparaszt. De úgy látszik, hogy ez nem önmagában nem garancia.
2011. nov. 15. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Jártam már így. Egyes nőket nehéz megérteni, szerencsére a normálisabbak vannak azért többségben.
2011. nov. 15. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Sajnos ez az élet velejárója. A nők nem tudják, hogy mi kell neki, de azt elvárják, hogy helyettük találjuk ki. Az is egy f.szság, hogyha lekoptat, akkor csak tesztelni akar. Tesztelje a jó k.rva anyját. Aki pedig arra hivatkozik, hogy megijedt, akkor minek játssza az agyát, hogy menjen oda az ember?

Ha elutasít, akkor le kell szarni és tovább menni. Esetleg lealázhatod a sárga földig, ha már úgysem sikerült megdugni.

2011. nov. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
igen! kicsit érdekes sztori. állandóan nézett egy csaj amikor találkoztunk (szembe jött az utcán), rám is köszönt pedig azelőtt sosem láttam. azt hiszem a 3. vagy 4. ilyen eset után ráírtam facebookon (tudom facebook... béna meg minden) és kiderült palija van.
2011. nov. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!