Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most ilyenkor mi van? Lekoptat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ilyenkor mi van? Lekoptatott?

Figyelt kérdés

kb 3 hete "megismertem" egy srácot egy társkereső oldalon. Találkoztunk 2x, le is feküdtünk. Nem indult komoly kapcsolatnak.

Utoljára 1 hete beszéltem vele! Azóta nem képes felvenni a telefont (2x hívtam), és írtam neki 1 sms-t is, hogy minden rendben van-e vele. Azóta nem volt se facebookon (legalábbis szerintem), se a társkeresőn.


Most ilyenkor mi van? És állítólag jól érezte magát vele..


2011. nov. 14. 16:38
 1/8 A kérdező kommentje:
*velem
2011. nov. 14. 16:38
 2/8 anonim ***** válasza:
Csak 1-2 menetre kellettél neki, biztos talált nálad jobbat. Bocsi, de ez az igazság.
2011. nov. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Így van. A célt megszolgáltad...lépj tovább.
2011. nov. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem zavar, nem is terveztem vele komolyabbat.

De még ő mondta, hogyha nem is járunk, barátok lehetnénk, találkozás nélkül is.


Meg azóta akkor miért nem lépett be társkeresőre? Tényleg sehol nem járt múlthét kedd óta.

2011. nov. 14. 16:44
 5/8 anonim ***** válasza:
Lehet elutazott. Bármi történhetett vele, amiről neked nem kell tudnod, mivel csak szextársak vagytok. Szerintem úgyis keres, ha úgy érzi. :)
2011. nov. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Malkav válasza:
16:59-es túlságosan bízol az emberek jóindulátában. attól h te az vagy más attól még nem biztos, ha keresni is fog, akkor max azért mert épp nincs más akit megd*ghatna. télleg bocsi, de ez van
2011. nov. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Melyik az a társkereső, ahol ilyen 1-2menetre is lehet valakit keresni?:D
2011. nov. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Privibe nekem is leírhatnád azt a társkeresőt, megköszönném.
2011. nov. 15. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!