Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ilyen nehéz minden?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen nehéz minden?

Figyelt kérdés

17/F

Nagyon magányosnak érzem magam. Nincs környezetemben egy olyan normálisabb lány se, akivel értelmét látnám bármibe is belekezdeni.


Napjaim nagyrészét KRESZ tanulásával, edzéssel, hétvégente bulizgatásokkal töltöm, de nem érzem magam mégsem igazán jól.


Balatonon voltam nemrég a barátaimmal 1 hetet, a nyaralójukban Balatonföldváron és megismertem Zamárdin egy 17 éves lányt aki ott is lakik. Szimpatikus, szép, kedves, jó kisugárzású, szuggesztív, mélyérzelmű, sajátos, karakteres, őszinte, laza, intelligens lány. És egymásnak eléggé bejöttünk sztem, de nem tudott összejönni semmi se sajnos.

Meg tovább gondolva a távolság is köztünk olyan nagy, (Pécstől kb 1 órányira lakok a horvát határ közelébe) hogy ebből semmi se tudna összejönni. Meg ő is és én is olyan elfoglaltak vagyunk hogy nem látjuk értelmét bármilyen komolyabba is belekezdeni. Suliszezonban meg végképp képtelenség lenne megoldani a találkozásokat úgy, hogy le kellett mondanunk egymásról.


Mielőtt vki erre azt hinné hogy csak nagyon gyorsan, hirtelen éltem bele magam vele ebbe, és csak azért érzem magam mostanában ilyen negatívan, mert nem jött össze vele és kivagyok akadva. Igen eleinte eléggé kivoltam ezen, és k#rva szar volt. De mostanára már túl tettem magam a helyzeten és nem kötődök már hozzá egyáltalán, és túlléptem ezen.

Az én problémám ennél sajnos jóval összetettebb.


Nem értem pl. hogy itt miért nem tudok találni semmilyen normális lányt, és miért az olyanok akarnak összejönni velem mindig akikkel meg én nem akarok. Valószínű csak én vagyok ilyen pehhes folyamatosan, és biztos vannak szerethető normális értelmes lányok is, Csak nem találtam meg eddig őket.


Különböző bárokba, kocsmákba, szórakozóhelyeken eddig nem sok normálissal találkoztam, úgy hogy azt kilőném. Fesztivál vagy ilyenek, oda nagyobb társasággal jó menni és most jelenleg nem ér rá semelyik ismerősöm se akikkel szívesen mennék. Meg én se nagyon.


Mindenhol az örökké beba.... lányok vannak, a hasonló szintű fiúkkal. Én ezzel nem azt akarom mondani, hogy az alkohol rossz dolog stb. Nem, nekem azokkal van a bajom akik FOLYTON leisszák magukat kb. olyan szintre hogy azt se tudják mi a nevük. Aztán ezzel k#r meg azzal aztán másnap meg jajj de sz#r az élet, miért vagyok ilyen, mit tettem, utána kezdődik a depizés, és aztán megint beba#### és megint minden elölről, és így tovább és így tovább. És nekem ebből nagyon kezd elegem lenni hogy ez megy kb az összes körülöttem elő ismerősömnél.


Mit tehetnék??

Értelmes válaszokat küldjetek légyszi!

Előre is köszi!



2017. aug. 11. 22:32
 1/4 Evus1999 ***** válasza:

Szia!

Bocsi, ha nem lesz érthető amit írok, probálkozom de mindjárt bealszom.

Szerintem ne add fel, biztosan találbi fogsz majd a lakhelyed közelében egy normális lányt. Kitartást. Az a lényeg, hogy ne enged, hogy a depreszió elhatalmasodjon rajtad. Fel a fejjel és ne erőltesd. Majd jönni fog magától is. 18/L

2017. aug. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én biztos tartanám a kapcsolatot a Zamárdi csajjal

Ha komolyabbra fordul a dolog, havonta egyszer minimum találkozhatnátok. Főleg ha kocsid lesz. Aztán suli után ki tudja, lehet hogy lenne esélyetek rá hogy egymás közelébe sodorjon titeket az élet

2017. aug. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Sablonos duma amit mondok, de teljesen együtt tudok veled érezni. Nem nagyok az elvárások, csak "túl idealizáltak". Én is hasonló helyzetben vagyok. Annyi tippet tudok adni, hogy ne is keresd a lányt.. Találj magadnak elfoglaltságot, hobbit, ami kimozdít otthonról. Legyél mindig önmagad és előbb utóbb bele fogsz botlani egy lányba. Az se kizárt, hogy a buszmegállóban, vagy pont a bárban egy púltnál. De ha már ott van és szimpi ,akkor a te esetedben szerintem a lánynak nyert ügye van. Neked meg hatalmas mázlid. ;)

Remélem érthetően fogalmaztam. Amugy Pécsi vagyok, ha akarsz ismerkedni a városban, tudok tippeket adni. :D

18/F

2017. aug. 12. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, mindenkitől a válaszokat.

Érthető volt mindannyiotoké.


1. Válaszoló: igen teljesen, igazad van, nem szabad hagynom hogy befásuljak, és görcsösen fogjam fel az egészet. El kéne jobban terelődjön a figyelmem más dolgokra is. De a gond az hogy mikor otthon vagyok és egyedül, akkor mindenféle eszembe jut hogy miért van ez, az. (Amit feltettem kérdésbe) próbálok majd tenni ez ellen.


2-es válaszoló: van benne ráció amit írtál, de én is a lány is mondtuk már egymásnak hogy ez nagyon nehezen működne. És hogy nem érdemes nagyon beleélni magunkat, többe. Persze ez mindkettőnk elkötelezettségén, türelmén múlna. De én és ő se nagyon látjuk értelmét a távkapcsolatnak. Úgy hogy jó amit mondasz csak nem lehetne kivitelezhető, főleg suliszezonban.


3. Válaszoló: nem baj hogy sablon duma, azért sablon mert mindenki tudja hogy igaz és örökérvényűek. Elfoglalni el foglalom magam azzal nincs baj. De sokszor nyomaszt belülről, hogy nincs senkim, és majd mikor lesz végre vki normális? De igyekszem nem nap mint nap nem erre fókuszálni ha medencék itthon egyedül a szobámba.

Adhatsz tippeket igen! Örömmel elfogdok. 😄😃

Beszélhetnénk privátban?

2017. aug. 12. 07:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!