Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ilyen nehéz találnom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen nehéz találnom barátnőt? Több lent.

Figyelt kérdés

Olyan kérdésem van hogy miért ilyen nehéz találni egy olyan lányt aki normális? Mert vannak olyan lányok akik nem valami hűségesek és mégis normálisnak tartják magukat.

21 éves vagyok de egyszerűen senkit nem találok. Mindig az van hogy már kapcsolatban van meg hogy nem szeretne ismerkedni. Egyből kosár,semmi esély. De miért? Vagy ez csak az én balszerencsém?

Ha meg látok egy szép csinos lányt akkor általában vagy beképzelt hogy milyen szép vagy csak hűségmentes hogy szépen fogalmazzam.

Nem vagyok ápolatlan ember meg semmi ilyesmi de miért van ez hogy nem lehet,vagy csak nagyon nehezen lehet olyan lányt találni aki megbecsül és hűséges? Itt csongrád megyébe ezt érzem hogy esélyem nincs senkinél ami egy idő után nagyon rossz..

És tisztelet azoknak a lányoknak akik nem ilyenek!!


2017. júl. 25. 14:11
 1/6 anonim ***** válasza:
55%
Egy dolog és igazság van. Mégpedig erőlteted nagyon görcsösen. Hát foglalkozz magaddal ,.épitsd magadat mindent tégy meg az életbe . Isten mindig a megfelelő időbe hozza el a társadat persze legyél nyitott a világ és.az emberek felé akkor menni fog jönni fog. Csak pozitívan és türelmesen neü görcsösen ez a megoldás.
2017. júl. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Úgy látom mindenkinek ez a problémája majdnem.


Amúgy hol ismerkedsz?


Lehet nem megfelelő helyen.

Vagy lehet hogy nem elég helyen próbálkozol.


Amúgy szerintem fogsz találni normálisat.Csak várni kell.

Viszont tényleg sok beképzelt is van.

2017. júl. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Rendben nem görcsölök rajta.

Hát igazából bárhol. De ez az ismerkedés nálam nagyon ritka. Inkább szóba elegyedek egy lánnyal.

2017. júl. 25. 16:39
 4/6 anonim ***** válasza:
21 évig én se görcsöltem rá :D Ez idő alatt egy csajjal se görcsölődtem össze. Szóval azért egy kicsit görcsölni is kell, mert ha nem görcsölsz, akkor azt éred el mint én :D Én fejlesztem magam edzek... de nem szokásom kifejezetten csajozni. És nem is szerzek így senkit :D Szóval azért egy kicsit próbálkozz is, ha valakivel össze akarsz jönni.
2017. júl. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Rendben meg lesz. :D
2017. júl. 25. 19:33
 6/6 anonim ***** válasza:
Jobb egyedül :-)
2017. júl. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!