Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg ilyen nehéz normális...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ilyen nehéz normális lányt találni?

Figyelt kérdés

még a csapból is az folyik hogy sehol egy normális csaj mindenki ugyanolyan, hp stb

fiúk ez tényleg igaz? milyen rossz tapasztalatitotoikiok vannak? mitől lesz valaki a szemetekben "nem normális"?



2017. aug. 8. 20:06
 1/10 A kérdező kommentje:
na szóval ta pasz ta la ti tok
2017. aug. 8. 20:08
 2/10 A kérdező kommentje:
tapasztalatiok
2017. aug. 8. 20:08
 3/10 A kérdező kommentje:
tapasztalat jaitok
2017. aug. 8. 20:08
 4/10 A kérdező kommentje:
MILYEN IMPRESSZIÓITOK VANNAK
2017. aug. 8. 20:09
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
hát te f--asz vagy passzki xD
2017. aug. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A harmadik szem ***** válasza:
100%

Vicces, mert pont akkor "nem normális" ha a normáknak próbál megfelelni, és "normális", ha nem foglalkozik a normákkal.

nagyjából...

2017. aug. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Szreintem

Szerintüe

Szerintme

Szerntm

AZ ÉN VÉLEMÉNYEM ALAPJÁN

Igenis sok normális lány van, csak az embereknek az extrém szép lányok akik felé egyáltalán közelednének. Ezek a lényok viszont élnek adottságaikkal, és szuper válogatósak, és sok olyan dolgot megengednek maguknak, ami mások szemében nem normális. Vannak persze normális szép lányok, de ez tényleg ritka. Az átlagos és a rondább lányok között viszont rengeteg normális van. Csak az a baj, nálam, hogy velem az általam normálisnak titulált átlagos kinézetű lányok nem akarnak ismerkedni, mert megfelelési kényszerük van, és túl jónak tartanak maguknak, engem is besorolnak a sok gyúros közé, és a a sztereotípiák miatt közömbösek felém, és sok átéagos lány, aki nekem tetsuik már kapcsolatban van, tőlem rondább, kevésbé pénzes palikkal. A rondák pedig tapadnak rám, mert mekkora presztíst adna nekik, ha hozzám hasinlóval összejöhöhetnének. Viszont nekem is vannak külső elvárásaim, és annyira alulra nem teszem a mércét. Kész ördögi kör az egész.

2017. aug. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Nehéz normális lányt találni. Mindegyik enyhén szólva T.Ö.M.E.G.R.I.B.A.N.C. :D
2017. aug. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

baz.dki ha belegondolok ez tök igaz

nemtudom már melyikőtök írta

az amelyik sokat írt na


nekem néha szokták mondani hogy normális vagyok (tudom a kérdésemből nem ez jön le xD) viszont nem vagyok valami szemetgyönyörködtető


óóóóóóóóóóóóóóó értem

2017. aug. 8. 20:47
 10/10 anonim ***** válasza:
Szer int em tanu lj m eg HELYESEN írni!
2017. aug. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!