Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az hogy sok lányt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy sok lányt megkaphatnék mégsem kell egy sem?

Figyelt kérdés

Miert van ez?

Sok lány van , aki járna velem , könnyen ágyba vihetném őket ,de én inkább várok az igazira :D

Ez miért van?, xD

Az a baj hogy szűz is vagyok,de elsőnek olyannal szeretnék szexelni , akit szeretek..

Más is van így ezzel?

Mennyire gáz ez fiúként_?


16/f


2017. aug. 10. 19:51
 1/9 anonim ***** válasza:
14%
Szerintem ez a normális. Én is ilyen vagyok. Csak én nem jövök be senkinek :/
2017. aug. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%
Értem a kérdésed, de látom is a problémát: "de én inkább várok az igazira"... várhatsz, de tenni is kéne érte hogy megtaláld az igazit, ha ennyire szeretnéd. Nem gáz ha nem akarsz más lányokat, de igazából abba a korba vagy mikor el kéne kezdened a keresgélést. Az "igazi" már most meglehet a tini korodra (tehát nem a való életben az igazi, hanem az első igazi számodra) csak keresni kell.
2017. aug. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
49%

Én is pont ilyen voltam. Csak én már megtaláltam, akivel mindent megtudok osztani.

Keresgéltem a nagyvilágban és megtaláltam. ☺ Hittem benne, hogy megtalálom. Ennyi.

2017. aug. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
17%
Nem akarsz egyet ideadni nekem? :D
2017. aug. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

De hát én keresgélek..

Még se kell nekem senki valamiért.. :/

XDD hát szerintem tuti kellettek ti is sok lánynak.. Rengeteglány van

2017. aug. 10. 20:24
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Nekem is passzol hatnál egyet hallod :)
2017. aug. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ismerd meg mondjuk azt a rengeteg lányt. Ha mindegyiket otthagyod akkor nem fogsz talalni senkit. Ezt jol leirtam
2017. aug. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Beszéljünk. Küldd őket hozzám :DD Én szívesen szerelembe esek mindegyikkel :P
2017. aug. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
en lanykent vagyok ezzel ugyan igy.. sok fiunak nagyon bejovok jonnek a bokok rendesen de nekem megsem kell egy sem.. megvarom a "szoke herceget feher lovon" meg akkor is ha nem szoke es nem tud lovagolni.. de erted mire mondom.. szoval sokaan vagyunk ezzel igy.. 15/l
2017. aug. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!