Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Adhatnék neki jeleket. Vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adhatnék neki jeleket. Vagy mégsem?

Figyelt kérdés
Adott egy fiú a suliban, csak látásból ismerem. Szeretném ha lenne köztünk valami, mert külsőre bejön, de félek. Attól még, hogy bejön külsőre és fantáziálok róla attól még nem feltétlenül tetszik nem? Félek attól, hogy mi lesz ha találkozunk és utána mondjuk ő többet érez barátságnál, de én még mindig nem vagyok biztos az érzéseimben? Vagy inkább próbáljam meg aztán lesz ami lesz? Ahhj teljesen össze vagyok zavarodva ><
2016. dec. 24. 21:02
 1/2 Oxidbogár ***** válasza:

Ha tetszik,és te szeretnél tőle valamit,akkor most azért félsz,hogy találkoznátok párszor ő pedig összejönne veled????

Az első és legfontosabb,magadba szépen tisztázd le ezt az egészet,mert ha meghülyíted szegény srácot,és te nem szeretnél többet,akkor ennek ő fogja meginni a levét,és szerintem csak nem vagy ilyen fajta!

Szóval miután tisztáztad magadban a dolgokat,akkor vagy szépen összejössz vele,vagy hagyd őt.....

Szerintem ez ennyire egyszerű!:)

2016. dec. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Próbálkozni kell :)

Sosem tudhatod, hogy mikor találsz valakit. Az lehet, hogy egyenlőre nem olyan erősek az érzelmeid, de ez még változhat.

2016. dec. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!