Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Más is van olyan aki hiába...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is van olyan aki hiába néz ki nagyon jól, mégsem talál párt? 19/f

Figyelt kérdés

Nagyon sokat kérdezik meg érdeklődnek, hogy nekem miért nincs barátnőm miért nem találok valakit. Az az igazság, hogy én sem tudom, volt egy majdnem 3 éves kapcsolatom aminek nagy nehezen véget vetettem ez volt több mint 1 éve és azóta sem találtam barátnőt, néha úgy érzem az hogy olyan jóképű vagyok inkább hátrány olykor mint előny. Elég válogatós vagyok de ez nem lehet gond, amíg barátnőm volt (bezzeg akkor) találkoztam rengeteg nagyon szép és aranyos lánnyal, amióta egyedül vagyok valahogy nem jön össze semmi.

Persze előfordult már párszor, hogy egyéjszakás kalandba keveredtem de akkor sem az volt a tervem, én sosem így állok hozzá a lányokhoz. A legtöbben pedig rosszul állnak hozzám mert azt gondolják nagyképű vagyok vagy nem megbízható stb pedig én tényleg nem ilyen vagyok. Elég nagy városba élek és nem tudom mit csinálok rosszul, miért nem találok egy normális lányt aki felkelt bennem valamit és én is benne, aki akar is komoly kapcsolatot és hajlandó is rá.

Én nem tudom mit csinálok rosszul, vagy más is tapasztalta-e ezt már?! A legutóbbi lány akivel el tudtam volna képzelni, hát vele tényleg tökéletes lehetett volna de nem akart komoly kapcsolatot csak összejárni velem... Nemtudom mivel mossák manapság a fiatal lányok agyát, bár csak én is így meglennék érzelmek meg törődés nélkül


2017. febr. 5. 21:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen mas is van hasonlo helyzetben mint te.
2017. febr. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Velem is detto ugyanez
2017. febr. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Külső megvan egy jo pont. Ami megfogja oket az a dumad. Beszélj hozza máshogy h alakulhatnak ki bármi is..
2017. febr. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem inkább az a problémám hogy látszólag rendszeresen leszbinek néznek 😂
2017. febr. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!