Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azt mondják helyes vagyok,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondják helyes vagyok, mégsem beszél velem senki? 16f

Figyelt kérdés
Miért? Nem értem.. Ha "helyes vagyok", miért nem szeret senki?
2017. márc. 4. 16:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
A külső nem minden. Ha jófej,vicces,aranyos vagy,biztos vannak barátaid
2017. márc. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
86%
A helyesség mellé kell kedvesség is. Ha az nincs meg, akkor hiába vagy helyes, úgysem fognak tapadni rád a csajok...
2017. márc. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Lehet hogy nem is vagy helyes:')
2017. márc. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ezek hangok mindenfélét hazudnak, nekem is mondják mindig, hogy öld meg, öld meg, de nem kell rájuk hallgatni.
2017. márc. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
A helyesség relatív fogalom.
2017. márc. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy, helyes vagy de nem csak ez számít. Ha nem vagy kedves vagy rossz a személyíséged. Lehetsz akármilyen helyes de rossz személyíséggel nem fogsz tetszeni a lányoknak kívéve az olyan r***ancoknak akiknek csak a külső számít.
2017. márc. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Küldessz képet privátban? Megmondom hogy szerintem helyes vagy-e. :) Egyébként ez nem minden, tehát egy jó személyiség is kell mellé.
2017. márc. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Én is megmondom, ha küldesz képet privátban :)

Tőlem az igazat fogod hallani (olvasni :D)

2017. márc. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én is mondanék véleményt, ha küldesz képet. :)
2017. márc. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
95%
Tök mindegy mit írnak a képedre ha küldesz nekik, mert az az ő ízlésük, ha nem vagy elviselhetetlenül ronda, akkor már helyes vagy.
2017. márc. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!