Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem tudom, hogy mennyire...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom, hogy mennyire nézek ki jól/rosszul. Szerintetek?

Figyelt kérdés

175cm, 65kg, 45%-a a testemnek izom és 13%-a zsír, a fogaim eléggé furcsán állnak, a kettő középső metszőfogam olyan mint a nyulaké és van egy kis rés köztük, orrom teljesen átlagos(szóval nincs benne görbület és nem hosszú)a fejem hosszúkás, nem kerek

ezek alapján tudtok véleményt írni?

16/F



2017. aug. 8. 20:37
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Pont ez az, ha az emberek fantáziájára bízod, akkor mindenki máshogy képzel el. Én simán el tudlak képzelni rondának és iszonyat jó pasinak is, pedig minden meg van mindkét képben azokból, amit leírtál. Ha nem akarsz képet mellékelni, akkor nem kérj véleményt a külsődről!
2017. aug. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Nekem küldhetsz:)

15/l

2017. aug. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Nekem is küldhetsz! 😉😁😊

15/L

2017. aug. 8. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!