Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Soha nem volt batátnőm pedig...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Soha nem volt batátnőm pedig nem nézek ki rosszul mi az oka? Hogyan kell csókolózni? 16/f

Figyelt kérdés

2015. júl. 21. 08:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Rengetegen vannak igy de nem kell feladni csak folytatni és hinni benne hogy menni fog
2015. júl. 21. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Okes
2015. júl. 21. 09:48
 3/12 anonim ***** válasza:

ismerős a dolog,nyugi nem vagy egyedül

16/l

2015. júl. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
:I
2015. júl. 21. 14:23
 5/12 anonim ***** válasza:
Üdv a klubban. 21/F
2015. júl. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Hát figyelj, ez nem kor kérdése.

Most lehet, hogy minden 14-15 évesnek van párkapcsolata, de ennek nem kéne ösztönöznie téged, hogy 16 évesen legyen neked is.

Tudom, szar dolog, most én is szingli vagyok, mellesleg az első kapcsolatom nekem is 16 évesen volt (már majdnem 17 voltam) szóval csak várj.

Mint mondani szokták mindig váratlan pillanatban ér el :)

Ne siesd el! Most nagyon vágysz rá, tudom (én is így voltam vele) de inkább foglalkozz mással, tereld el a gondolataid, aztán egyszer csak bumm! és minden sínen lesz majd :)


Egy hibát ne kövess el, amit én sajnos megjártam... Ha találkozol valakivel, ne ugorj rögtön a nyakába, mert lehet nem is fogod szeretni, csak már szeretnél kapcsolatot, és úgy érzed, hogy szerelmes vagy. Én abba a srácba nem voltam, és erre több mint fél év kellett, hogy rájöjjek. Szóval nyugi, majd jön a csaj, amikor jönnie kell ;)

18/L

2015. júl. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
küldesz egy képet? :) ismerkednék veled :)
2015. júl. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
ú köszi #6 én résen leszek ennyi biztos:)
2015. júl. 21. 17:57
 9/12 A kérdező kommentje:
régen mindig kerestem az okokat, biztos azért mert rövidhajam van (hülye ok) megnövesztettem, meg egy csomó ilyen volt de már nem akarok senkit semminek megfelelni mert amikor azt látod hogy olyan bunkókkal vannak a lányok akiknek csak pénzük van semmi más
2015. júl. 21. 18:10
 10/12 A kérdező kommentje:
#7 válaszoló írj rám üzenetet és beszélgethetünk:)
2015. júl. 21. 21:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!