Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kell csókolózni? (de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell csókolózni? (de komolyan)

Figyelt kérdés

19 éves fiú vagyok, de még sosem csókolóztam, sőt, még szájrapuszit sem adtam senkinek sem. Ezek után az is kiderül (gondolom), hogy még sosem volt barátnőm. Most alakulóban van egy kapcsolatom, vagyis még az első randi előtt állunk. Nagyon félek az első csóktól. Mindenki azt mondja, hogy "majd jönni fog magától", meg hogy nem kell félni, de sajnos én nem tudom elhinni, hogy csak úgy hirtelen megtanulok csókolózni amint egy női száj közelébe kerülök. Biztos van valami technikája, vagy ilyesmi.

Egy szó, mint hatszáz: hogyan kell csókolózni?



2015. jún. 17. 23:29
 1/9 anonim válasza:
100%

Adsz neki egy finom szájra puszit

És onnan tényleg menni fog

Főleg ha nem utasít el

Akkor nála is segí majd az ösztön és menni fog

2015. jún. 17. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Milyen az a fimom szájrapuszi? Tuti, hogy nem fogja elutasítani
2015. jún. 18. 01:12
 3/9 anonim ***** válasza:

mintha édesanyádnak vagy akárkinek adnál egy puszit az arcára, csak neki a szájára fogsz

nyilván nem olyan nagy erővel, hanem puhán

2015. jún. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
és ha nem lesz ösztön és leblokkolok?
2015. jún. 19. 02:21
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne idegeskedj rajta, és nem fogsz leblokkolni. :)
2015. jún. 19. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
de tényleg valami technikája van biztos, valaki nem tudna valami instrukciót adni vagy valami? nem akarok hülyét csinálni magamból és emiatt tolom csak el a randit
2015. jún. 19. 13:37
 7/9 norbi544 ***** válasza:
100%
Tudom, hogy hülyén hangzik, de mintha harapdálnád az ajkát, csak természetesen az ajkaiddal, nem a fogaiddal. És mindenképp csukd be a szemed. Nekem is nemrég volt az első, tényleg jön majd magától. A lényeg, hogy mindketten élvezzétek, nem kell egy adott technikát követni. Nem a tökéletesség a lényeg, hanem az érzés, ami benne van. Bár én úgy beszélek, hogy fél éves kapcsolat volt már a miénk, mikor megtörtént. 15/F
2015. jún. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 norbi544 ***** válasza:
(előző) persze más kérdés, ha nyelves csókot akartok, mert olyanban még nem volt részem, nem tudok segíteni.
2015. jún. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Egyenes út ***** válasza:
2016. máj. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!