Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért nézek ki rosszul ha...

Józsika77 kérdése:

Miért nézek ki rosszul ha felülről jöna fény?

Figyelt kérdés
Lehet picit hülyén hangzik de amikor nincs fény esetleg oldalról vagy előlröl jön a fény tök jól nézek ki,de amikor felülről akkor rosszul. Miért? [főleg a mellkasom}

2016. nov. 6. 16:02
 1/10 anonim ***** válasza:
Ez ilyen :)) A fényekkel nagyon sokat lehet játszani a fotózáskor. Csak beállítás kérdése.
2016. nov. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
a fenti fény kihangsúlyozza hogy kopaszodsz,aztán ezzel a ténnyel szembesülve elkámpicsorodsz és már szarnak is látod magad.
2016. nov. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
de 19 éves vagyok edzek de a estem látom szarnak🙄😟.És ez mem is zavarna csak félek hogy nyárona strandon is így nézek ki!
2016. nov. 6. 16:41
 4/10 anonim ***** válasza:
akkor szerezz egy csajt és idővel nem lesz majd szar az ested.
2016. nov. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem teljesen értem. Miben nyilvánul ez meg hogy szarul és miben amikor jól? Valószínűleg zsíros vagy, vagy nincs rajtad elég izom. Ha picit izmos vagy és nem túl zsíros, pont hogy a felülről jövő fény előnyösebb, mivel az árnyékok kihangsúlyozzák a vállat, mellet, hasizmot..
2016. nov. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
nem mondanám magam zsírosnak inkább izmos.8.6 a testzsírszázalékom
2016. nov. 6. 18:04
 7/10 anonim ***** válasza:
Na mert biztos annyi a tzs-d....
2016. nov. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
hat most mit tudok csinalni? ennyit mert a merleg. De ha valamivel tobb tuti 12 alatt diatazom 2 honapja es tenyleg nem vagyok hajas
2016. nov. 6. 18:34
 9/10 anonim ***** válasza:

A mérleg egy szar.

[link]

8-12%-kal kurv4 jól kéne kinézni, ha izmos is vagy. De mint mondod szarul nézel ki. Valószínűleg nem vagy elég izmos.

2016. nov. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
12tzs%-kal se vagy hájas, a mérleg egy szar, nem hiszem el, hogy még mindig van olyan aki ad is az eredményre, nem véletlenül van az a dexa vizsgálat...
2016. nov. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!