Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Túl tökéletes vagyok. Lehet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl tökéletes vagyok. Lehet ezért nincs senkim? 17/L

Figyelt kérdés
2017. júl. 8. 22:14
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
75%

Hmm, átnyálaztam az összes választ, értelmeztem a kérdést is, kutakodtam, válaszokat kerestem de ugyan az az egy kérdés motoszkál a fejemben

Mi a f@. sz??

Drága kérdező, te tökéletes teremtmény ezen a tökéletlen bolygón, hogy húztál le 17 évet, ekkora arcal ember?

Nem szoktam lányokat ócsárolni de,hallod, milyen kapcsolatot akarsz ekkora arcal?

Akar ismerkedni egy srác és te majd taglalod neki, hogy hát, szeretek olvasni, zenét hallgatni, ja és állni a tükör előtt és csak bámulni magam, arfa gondolva, hogy B@s.zki, minden nap egyre tökéletesebb vagyok, ez ihen, majd kacsintok egyet.

Nem, így nem lesh senkid, vegyél vissza a kis pofidból és talán lesz,ha van önbecsülésed az oké, de te átfordultál a ló másik oldalára..

Nekem és még pár embernek akik látták a kérdést már nem vagy tökéletes:))

Na jó legyél:)

16/F

2017. júl. 9. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
Helyesírási hibákért a tökéletes elnézésed kérem(:
2017. júl. 9. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:
Mindenki a hibat keresi mindenben, hogy mibe szolhat bele...szep. Amugy 21-es valaszolo. Nem ez nem igy van. Sokak probalkoztak es en is sokaknal probalkoztam. Az hogy most nincs pasim az nen jelenti azt h nem is volt. Es h volt az nem feltetlenul jelenti azt h o hagyott ott de azt se h en. Sose lehet tudni, lehet h koltozes stb miatt. Amugy nem minositenem az eloiteletes kommentedet.
2017. júl. 9. 08:59
 24/31 anonim ***** válasza:
mint tudjuk egy tokeletes lanynak tökéletes fiura van szüksége tokeletes fiu nem nagyon letezik.. jo külsőre akad par de olyan nincs aki kivul belul tokeletes..ugyan ugy ahogy lanybol sincs.. persze ahany ember annyi szokas igy merem feltetelezni h minden embernek mas a tokeletes.. en is tökéletesnek tartom magam.. egoista vagyok.. de aki nem ismer nem tudja h az egoista enem egy alarc a mindennapokban.. ez szamaomra azert kell mert egy egoistan a roszakarok (irigyek) nem talalnakk fogast.. mert tudjak h barmit mondanak, barmivel probalnak megbantani azon az egosita ember csak nevet es szokas szerint vissza szol egy csiposebbet.. ezert nem is probalkoznak.. az egoista enem egy onbizalomhianyost takar.. es mint tudjuk akirol sugarzik h nem fogadja el sajat magat azt masok se fogjak elfogadni.. akirol sugarzik h magabiztos es tudja magarol h szep azt elobb eszreveszik.. elo pelda en.. mikor meg nem volt ez az egoista enem senkise vett eszre.. mikor egoista lettem es magabiztos mindenki engem akart es lett baratom azota mar negy... furcsa ugye? aki tokeletesnek mondja magat azert tokeletes mert elfogadta magat ugy ahogy van es sajat maga szamara tokeletes.. nekem is vannak hibaim.. mint kulsore mint belsore.. na de h viszakanyarodjak a kerdeshez.. nem kedves kerdezo nem azért nincs baratod mert tul tökéletes vagy.. mint említettem akirol sugarzik az ombizolam mert tudja h tokeletes annak bizony lesz baratja.. szoval nem akarlak megbantani de lehet h tenyleg csak te gondolod magad annak es mindenki mas pedig zacskot huzna a fejedre.. van ez igy.. de ne vedd magadra.. lehet h neked nem all jol h ekkora a pofikad.. vagy csak olyanokkal vagy korulveve akik a szereny embereket szeretik.. sok ok lehetseges meg ami miatt nincs baratod.. de mint mar mondtam mindenkinek mas a tokeletes majd rad talal megint a szerelem..
2017. júl. 9. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
76%

Senki nem lehet tökéletes, belőlem is hiányzik a hiba...


Vagy pedig: régen kicsit beképzelt voltam, de már tökéletes vagyok.


Bocsi, így második nekifutásra is csak ennyit tudtam kihozni a kérdésedből😐


#18-as voltam

2017. júl. 9. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
48%
Bocs, 19-es
2017. júl. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
Attól, hogy tökéletesnek hiszed magad, még nem leszel az.
2017. júl. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 Evengelier válasza:
100%

Kedves Kérdező!


Végigolvastam a kommenteket a feltett kérdésed értelmezésével együtt. Nos én kétszer annyi idős vagyok mint te ezért remélem, hogy legalább egy kicsit hajlasz majd a szavamra, én nem szándékozok viccet csinálni belőled. A tökéletes mint fogalom ugyan létezik, de a való életben ilyen nincs. Ha valamit megtanultam ez idő alatt az az hogy nincs olyan, hogy legjobb és olyan sincs hogy legrosszabb. Mindennél van jobb és rosszabb is.


Ha kérdésed átfogalmazzuk és úgy nézzük: "Én a magam számára tökéletes vagyok, én elfogadom magam ilyennek, akkor miért nincs senkim?" Na ez viszont már baromi jó kérdés. Mivel hasonló cipőben járok, (bizony én még 33 évesen sem találtam meg a feleségemet) akkor lehet nem ez a jó kérdés. Az egészséges önképp kell ugyan de ez is mint minden más nézőpont kérdése. Én is úgy vélekedem magamról, hogy én szeretem így önmagam, nem akarok változni mert én úgy vagyok jó ahogy vagyok. Csak én már tisztában lettem azzal, hogy emiatt lehet hogy a családomon kívül senki nem fog szeretni, vagy csak nagyon kevés ember. Nem vagyok sem jobb sem rosszabb, sem több, sem kevesebb mint a többi ember. Csak más! Másképpen gondolkodom, más dolgokat tartok fontosnak, más dolgokat veszek észre, másképp látom az életet.


Mindenre van válasz és minden okkal történik. Ha a választ nem találod akkor két dolog lehetséges: Vagy rosszul tetted fel a kérdést, vagy rossz helyen keresed a választ! Én az előbbit javaslom így látatlanban! ;)


UI: Ha logikai értelemben vesszük a kérdésedet AMIHEZ MÁR MAGAD IS HOZZÁSZÓLTÁL, és abban elmondtad, hogy tisztában vagy a hibáiddal akkor már meg is válaszoltad magadnak a kérdést. Mert a tökéletes másik a definíciója a "Hibátlan" Már pedig ha neked van hibád, amiről tudsz is akkor a válasz magától értetődik: Nem vagy hibátlan, ergo nem vagyok tökéletes. (ez csak egy szimpla észrevétel)

2017. júl. 10. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

Senki sem tökéletes!

Belőlem is hiányzik a hiba.

2017. júl. 11. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim válasza:
Vagy túl be képzelt kis fruska.
2017. júl. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!