Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek az jó ha 6 hónapja...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az jó ha 6 hónapja nincs senkim és egyedül vagyok?

Figyelt kérdés
Én azon a véleményen vagyok hogy jó mert szünetelek és mert egy borzalmas rövid kapcsolaton vagyok túl és osztály társ csajjal és borzalmas volt . Nem is gondolok a szerelemre most nem tetszik senki se. Ellenkezem amúgy mondjuk így lehet jönni fognak értem a lányok . Nektek mi a véleményetek ?

2017. máj. 11. 15:42
 1/6 A kérdező kommentje:
18 vagyok fiú vagyok .
2017. máj. 11. 15:44
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom én 14 éves koromban voltam úgy mint te, úgy gondoltam majd úgyis lesz valakim hiszen okos jóképű fiú vagyok, de nem lett senkim azóta, most pedig itt vagyok 18 (majdnem 19) évesen úgy hogy még mindig nem tetszik senki, és nem is vagyok kapcsolatban egy velem egykorú lánnyal sem. Az első két év jó volt de már nagyon magányos vagyok és fogalmam sincs a szerelemről vagy arról hogy hogyan bánjak egy lánnyal. Szóval nálam nem sült el jól az hogy hátradőltem és hagytam had történjenek magam körül a dolgok.
2017. máj. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem 18 éve nincs senkim..

18/f

2017. máj. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Értem . Köszönöm ☺
2017. máj. 11. 16:05
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem egy emberöltőn vagytok túl hanem csak pár éven/hónapon, ne vicceljetek már. Tudom szar érzés egyedül lenni, de nem is olyan nagy tragédia, majd jön egy lány és mindig jönni fog, senki sem marad örökre egyedül . :)
2017. máj. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nincs semmi baj azzal hogy nincs senkid, de ne zárkózz be azért.
2017. máj. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!