Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Túl tökéletes vagyok. Lehet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl tökéletes vagyok. Lehet ezért nincs senkim? 17/L

Figyelt kérdés
2017. júl. 8. 22:14
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
52%
Lehet azért nem mert 404 error
2017. júl. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 I noor Y ***** válasza:
0%

Figyelj....eléggé figyelsz??

Levezetem miért nem vagy tökéletes

Jo mostmar biztos figyelsz... :'D

Számomra csak akkor vagy tökéletes ha abban a megyében laksz ahol én..(vagy nem olyan messze)

Mivel másnak is lehet vannak ilyen elvárásai és nem hiszem hoGy minden megyében laksz :'D

= nem vagy tökéletes

Bebizonyítottam...ooo igen

17/F. :*

2017. júl. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
Te vagy a waifum? Csak ő tökéletes.
2017. júl. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:

Kiszamithato es eloiteletes emberek...

Senki nem gondolt arra, hogy én tisztaban vagyok a hibaimmal es szeretem oket. Emiatt vagyok ÖNMAGAMNAK tokeletes. Köszönom szepen a felemelo kommenteket. Leszurtem ebbol nehany dolgot. ;)

2017. júl. 8. 23:08
 15/31 anonim ***** válasza:
18%

na akkor már ketten vagyunk (:

én olyan tökéletes vagyok, hogy egy ideig az volt a tervem, hogy mindenki arcát olyanná formálom mint az enyém, utána meg jöhetne a belső megváltoztatása, meg hát legalább nekem van stílusom nem úgy, mint a tökéletleneknek, ami alatt az eberiség 99,99999999% értem , dehát nem tehetnek róla :/

Ők a majmok szintjén leragadtak és nem voltak képesek olyan tökéletesre fejlődni , mint jó magam.

Amúgy azért nincs senkid, mert szerény személyemmel még nem találkoztál, nem mintha kellene nekem bárki is magamon kívül, habár ha az arca fele olyanjó akkor már szóba állok vele.

2017. júl. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
32%

Én olyan tökéletes vagyok, hogy ez már a tökéletesebb nél is tökéletesebb.

Én vagyok a legtökéletesebbsebbsebbsebb!

17F

2017. júl. 8. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 I noor Y ***** válasza:

Hát most ertettem meg miert is irtad ki a kerdest..ooo. Tényleg jo otlet megnezni h egy ilyen dologra mi az emberek reakcioja

Viszont ha ismerkedes a szandekod akkor lehet jobban jarsz eloben

Mert, igaz elofordult mar h neten egymasra talaltak emberek de ez nagyon ritka

2017. júl. 8. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
39%

Na ez tetszett. :D

Azért durva így végigolvasni a kommenteken, szinte mindegyik kivétel nélkül minősít téged, lenéz, miközben még a kérdést sem sikerült értelmezniük, nemhogy érdemben válaszolni.

Nagyon tetszik a hozzáállásod a dolgokhoz, az a fontos hogy meg legyél elégedve magaddal, ne mindig a hibát keresd még magadban is. :)


17F

2017. júl. 8. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
90%

Van különbség aközött, hogy túl tökéletes vagy, és hogy egészséges önbecsüléssel rendelkezel. Utóbbi azt jelenti, hogy elfogadod magad a hibáiddal együtt.


Üdv, egy mindjárt 17 éves, egészséges önbizalommal bíró lány ;)


Hódolatom a tökéletesnek😳

2017. júl. 9. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
58%
A kérdező is szintén lenézi a többi embert...Értelmezzétek csak a kérdést.
2017. júl. 9. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!