Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Most akkor tetszhetek neki? 15/F

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor tetszhetek neki? 15/F

Figyelt kérdés
Az új iskolámban nincs rendes gólya hanem ilyen bejáros táborom van. Már az első nap megtetszet nekem egy csaj. Vele találkoztam először a leendő osztálytársaim közül és kiderült, hogy elég sok mindenben hasonlítunk. Már az első nap oda ült mellém ebédnél. Másodiknap (vagyis ma) elég sokat néztem, de ő mindig elkapta a tekintetétt. Aztán volt amikor egy légtérben voltunk és nem néztem rá egy jó darabig. De én körülnéztem és éppen engem nézet, de gyorsan elkapta a tekintetétt. Haza fele pedig együtt sétáltunk vissza egy másik leendő osztálytársunkkal akivel jóban van. De csak egy darabig sétálunk együtt. Amikor elköszöntünk egymástól akkor megölelte a barátnőjét (vagyis a leendő osztálytársunkat) és oda állt elém. Volt 1-2 másodperc zavarodotság, hogy most akkor megöleljen-e vagy sem (nekem a zsebembe volt a kezem), de csak integetünk egymásnak (fél méterről, XD). Szerintetek van valami esélyem? :D

2017. jún. 20. 19:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem tetszel neki.
2017. jún. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem tetszel neki és meg akart ölelni ;)
2017. jún. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is tetszel neki. Legközelebb amikor találkozok köszöntésképp kezdeményezd te az ölelést.
2017. jún. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ne hamarkodjátok el volt hogy osztálytársam megbámult oda néztem elkaptam a tekintetem utána gondolkodtam és bámultam rá mivel nem tudtam mit szeretne ha figyelt rád van esélyed
2017. jún. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ma meg holnap találkozunk csak egészen tanév kezdetéig. Arra gondoltam, hogy bratyizok majd vele aztán ráírok facen és majd egy hét múlva elhívom randira!
2017. jún. 21. 06:00
 6/8 A kérdező kommentje:
Baj van! Chatelni akartam vele és ráírtam azzal, hogy egy leendő osztálytársunk azzal írt rám, hogy ő most nyers hagymát eszik és megkérdeztem tőle, hogy akkor mit akarhat. Ő azt mondta, hogy legalább valaki érdeklődik irántam....
2017. jún. 22. 06:25
 7/8 A kérdező kommentje:
És ma reggel is ezt mondta!
2017. jún. 22. 21:31
 8/8 roland7564 válasza:

szia

nem értem ezt a nyers hagymás dolgot...XD

De sztem bejössz neki!!Legközelebb ha látod hogy ölelni kar akkor öleld meg!!Amugy engem az osztálytársak(lányok...XD)Megszoktak ölelni de CSAK BARÁTOK LEHETÜNK ezzel kezdte az összes....de kellemes érzés reggelente körbeölelni a lányokat....Ha rossz kedvem van akkor puszit is adnk nagyon aranyosak!Imádom őket!!

2017. júl. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!