Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy fiú megnézi a seggem,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú megnézi a seggem, akkor tetszhetek neki, vagy ez csak szimpla szexuális vonzalom?

Figyelt kérdés
Bocsi, ha hülye kérdés, de nekem tetszik a srác, és minden jelet megragadok :$
2017. máj. 26. 18:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, de nem feltétlen. Mondjuk ez a fenekedtől is függ. Általában én csak azok fenekét nézegetem akik tetszenek nekem (XD). Jó, persze máskor is rá szoktam nézni más fenekére, hogy "húúú, de jó formája van", de ennyi. Ezért ha leírnád a szituációt (akár privátban akkár kommentben segíthetnék jobban is ;) )
2017. máj. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
44%
Amelyik fiú a seggedet bámulja, attól inkább ne akarj semmit..
2017. máj. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
53%

attól függ milyen a segged.

tegyél fel róla képet....:P

2017. máj. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Tomee'd'ganjaman ***** válasza:
Hát ha csak egyszeri alkalom volt... kitudja. Bár jó lenne tudni az egész szituációt hogy s mint
2017. máj. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kedves Ma*****, tudni szeretnék a szituációt...
2017. máj. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia. A történetett leírod (ide vagy akár priviben is).
2017. máj. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Írd már le ennek a szerencsétlennek Mariann
2017. máj. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Na jó, ki ez a Mariann? Minden ilyesmi kérdésnél csak az ő nevét látom a válaszokban, és nem értem :D
2017. jún. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!