Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tetszhetek ennek a csajnak?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszhetek ennek a csajnak? Ismeritek ez az a csaj aki nehezen mutatja ki az érzelmeit.

Figyelt kérdés

Szóval eggyel alatam van a csaj. Voltunk közös osztálykiránduláson és ott ismerkedtünk meg. Nagyon magának valónak tünt a csaj. Egyedül ült a földön és én oda mentem hozzá beszélgetni. Ilyen nagyon lapos beszélgetés volt, de már nem is nagyon emlékszem, hogy miről beszélgetünk. Másnap az egyik osztálytársával beszélgettem és az osztályáról volt szó. Mondtam az osztálytársának, hogy én nagyon bírom azt osztályát még Lilit is (mert így hívják a csajt). Ezt mind úgy mondtam, hogy közben melletünk ment Lili. Aztán még zárójelben oda fűztem ezt: "én tényleg tökre bírom Lilit, tök jó arc". Másnap kirándulásnál, lefele menet a hegyről, oda jött hozzám, hogy várjam ár meg mert fél, hogy elcsúszik. Minden nap oda mentem hozzá, hogy azért valakivel beszélgesen is szegényke... utolsó nap oda mentem hozzá és leültem melé. Megkérdeztem, hogy mit csinál:

-gondolkodom.

-akkor elmenjek?

-ne menjél, maradj csöndben.

Nem mentem el, de csödben sem maradtam, kérdeztem tőle, hogy hozzak-e neki kaját vagy, hogy elárulja-e, hogy min gondolkodik. Ma meg oda mentem hozzá beszélgetni és amikor oda mentem elmosolyodott...

Annyira magának való a csaj, hogy terminátornak hívják az osztálytársai (amikor ezt megtudtam akkor azt mondta nekem, hogy én nem szólithatom így). Szóóóval igen....


Még annyit, hogy volt egy alkalom amikor oda mentem hozzá és mosolyogva azt mondta nekem, hogy idegesítő vagyok, azóta úgy megyek oda hozzá, hogy jötelek idegesíteni....



2017. jún. 13. 14:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ha ugyan olyan a helyesírása,mint neked,akkor mehet a dolog!Egyébként itt csak pedofilok vannak!Ha kell segítség akkor átjöhetsz!
2017. jún. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Van ra esely, majd kiderul :) Sok sikert
2017. jún. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
sztem tetszel neki és örül a társaságnak csak azért mondta h idegesíted mert a lányok szeretik ezt mondani
2017. jún. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Sztem holnap elhívom moziba...
2017. jún. 14. 20:58
 5/14 anonim ***** válasza:
hajrá!
2017. jún. 15. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Szóról szóra nem emlékszem de kb ez lehetett:

-elhívhatlak moziba?

-nem vagyok nagy mozis.

-akkor hova hívhatlak el?

-sehova....


De kicsitt később oda ültem mellé. Aztán az egyik haverom is oda ült hozzám és ő is megjegyezte, hogy mosolyog....

2017. jún. 15. 18:22
 7/14 anonim ***** válasza:

Azerintem próbálkozz még.

Én is ilyen voltam és most boldog vagyok a szerelmemmel :)

Előbb-utóbb megyenyhül a szive.

Nem tudnád meggyőzni a barátaid,hogy ne hívják úgy? :/


Bókolj neki. Igazán szurkolok :))))

Mindenképp írj üzenetben,hogy mi lett.

Sok sikert!!!! :D :)


16/L

2017. jún. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:

ez a szituáció a létező legjobb amit csak kívánhatnál! Mondd neked valamit az hogy "tsundere"? Ha nem nézz utána ;)


Amúgy meg ne add fel, derítsd ki pl. mi érdekli és úgy közeledj!

2017. jún. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Érdekelnének a fejlemények. :D Így ismeretlenül is nagyon drukkolok nektek!
2017. jún. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Kedves 8#! Nem tudtam értelmezni a válaszodat! :(

Kedves 9#! Azóta nem találkoztunk, még neten se nagyon beszélgetünk. Sőt! Semennyire nem beszéltem vele!

2017. jún. 20. 18:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!