Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem kellek senkinek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kellek senkinek?

Figyelt kérdés
Rendes és csinos lány vagyok mégsem kellek senkinek. Szerintetek miért? 17/l

2017. jún. 12. 09:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én is egy pont 17 éves lányak udvaroltam 2 hónapon ekresztül, de miután nem akart találkozni állítása szerint elfoglalt és inkább még beszélgessünk akkor bassz a meg mert senkire se fogok várni ennyi időt se egy találka miatt.. Szóval szerintem te is kéreted magad
2017. jún. 12. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
nem kéretem magam egyáltalán.
2017. jún. 12. 10:05
 3/11 anonim ***** válasza:

nem igaz, hogy senkinek, max eddig még olyannak nem kellettél komolyabban, aki neked is felkeltette az érdeklődésed. de ilyen korban még kevesen találnak igazi társat, szóval ne keseredj el

18/L

2017. jún. 12. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szia, én 19/l vagyok, nálam az a helyzet hogy akinek én kellenék aziránt én nem érzek semmit, tehát ő nekem nem kell. Viszont aki nekem kéne, annak meg én nem. Biztosan te is tetszel valakinek, még ha nem is tudsz róla.
2017. jún. 12. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
voltak próbálkozok de már régen. ők nekem sajnos nem tetszettek, de kedvesen visszautasítottam őket.
2017. jún. 12. 10:11
 6/11 anonim ***** válasza:
Akkor most cáfoltad meg saját magad. írd átt a kérdést hogy miért nem kellek olyannak aki nekem tetszik
2017. jún. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
de ők már nagyon régen próbálkoztak. kb egy éve senki
2017. jún. 12. 10:14
 8/11 anonim ***** válasza:
Mennyit mozdulsz ki? Ha szobában ülsz egész nap nem fognak bekopogtatni. :D
2017. jún. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Olyan nincs hogy senkinek sem kellesz. Ezen nem is kellene gondolkodni,jön az magától,elvégre csak 17 éves vagy szóval fiatal vagy még.(mindig azt szoktam énis mondogatni hogy ami késik az nem múlik)csak türelem 19f
2017. jún. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha majd 50 fölött sem lesz senkid, akkor talán kérdezheted ezt, hogy nem kellesz senkinek.

17 vagy, még bőven van időd párkapcsolatra. Vagy rossz embernél próbálkozol, vagy nagyon magasan vannak az igényeid a kapacitásodhoz képest, vagy szimplán csak rossz helyen/társaságban keresed a párt.

2017. jún. 12. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!